Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyes érzelmek. Barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyes érzelmek. Barátság, vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Ha összeszorul a gyomrom amikor kapok tőle egy kedves, férfias, törődő gesztust, akkor lehet, hogy kezdek beleszeretni? (nálam nehéz megmondani, hogy mi van. volt már, hogy teljesen mintha szerelmes lettem volna, de csak bebeszéltem magamnak, mivel vágytam rá) Ha elköszönésnél viccből kézjelezünk egyet utána észrevétlenül mindenhol az arcomhoz emelem a kezemet, és szagolgatom, ha kölcsönkéri egy kiemelőmet utána arra az egyre kifejezetten vigyázok. A reggeli készülődés közben is arra gondolok, hogy mit vegyek fel, mi tetszene neki. Egész nap rá gondolok, és ha nincs ott mellettem hiányzik a tudat, hogy ő is egy helyiségben tartózkodik velem. Egyszerűen tisztelem, felnézek rá, és számomra ilyen egy igazi férfi. Koránál sokkal érettebb meglátásai vannak. Kapcsolatot viszont még semmi képen sem tudok vele elképzelni. Mégis vágyom a közelségére, az érintkezésre, a mosolyára, a tekintetére, a figyelmére. Viszont 2év múlva simán menne a párkapcsolat elképzelés is. Sajnos osztálytársam, és alacsonyabb tőlem egy fél fejjel. Mi történik velem? 15/L
2011. ápr. 18. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam, hogy nagyon jó barátok lettünk, nagyon közel kerültünk egymáshoz az elmúlt 3hónapban. Még olyan dolgokat is megosztott velem, és én vele amiket csak a legjobb barátnőimmel osztottam meg anno. (első szerelem téma)
2011. ápr. 18. 22:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Namost az van, hogy te még hiszel a fiú-lány barátságban. Nincs is ezzel baj, meg rá is érsz még, de azt azért tudd hogy a srác nem biztos hogy (biztos hogy nem) fog várni két évet rád úgy hogy közben még csak nem is jártok.
2011. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem. viszont valószínűleg nem szerelmes belém, és ha tetszek is neki akkor is barátként kezel. Ha pedig néha tesz olyat amit én egy célzásnak vennék, nem merem annak venni, és 5mp után a gondolatot is elhesegetem, hogy az egy jelzés volt. Nem merek hinni benne, hogy egyáltalán másként néz rám. Egyszer óriásit koppantam így. Nem merem...
2011. ápr. 18. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát célozgass te is. Különösen olyankor amikor úgy érzed ő is ezt teszi. Attól még nem fogsz koppanni, de mégis több információd lesz, pl hogy meglepődik/visszakozik, vagy éppen veszi a lapot és belemegy.

Több nem is kell, ő a pasi ő udvaroljon. És fog is ha tényleg olyan férfias, csak kell neki egy kis megerősítés. De ha te magad nem veszed a lapot amikor ő célozgat, abból egész biztosan téves következtetést fog levonni.

Szurkolok nektek.

2011. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak magamból indulok ki, nekem minden vágyam, hogy egy lány ilyet írjon rólam :) Bele vagy esve, méghozzá nem kicsit, ne is tagadd!


Aranyos lány lehetsz, a fiú pedig nagy mázlista. Biztosan neki sem vagy közömbös ha ilyen dolgokat mond el neked. Ezt nem csinálja az ember csak úgy. De nem kell elsietni a dolgot. Szinte teljesen biztos is vagyok benne, hogy ő nagyon szívesen összejönne veled, de ettől függetlenül ha te még nem akarsz kapcsolatot, én megérteném. A fontos az, hogy szeretitek egymást, ebben a korban szerintem ez még bőven elég. Csak ezt éreztesd is vele valahogyan, hogy fontos neked....


Sok sikert! :)


16/f

2011. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jól esett a kommented. Igen elsietni semmi képen sem szeretném. Ha lehet ilyet mondani szinte már tökéletes volt az elmúlt 2hónap. Nagyon össze is folyik az egész. Hamar telik az idő. Az biztos, hogy az egyik legjobb érzés amikor váratlanul, kérés nélkül siet a segítségedre.
2011. ápr. 19. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!