Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan hogy a diszkóban tele van ribikkel és jönnek fel lakásra egyből?

Figyelt kérdés
Én ilyet nem tapasztaltam.Szerintem bulikban is van mindenféle csaj, én meg sose jöttem buliból haza egy csajjal akit ott ismertem meg.Én mindig olyan nőkkel találkoztam akik húzták az ismerkedést, csókot, stb. ameddig csak lehetett.
2012. máj. 26. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Azok ribancoznak a legnagyobb hanggal, akiknek ilyen sem jut. És persze hozzáteszik még a saját hülyeségüket is.
2012. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, mindegyik csak komoly kapcsolatot akar:S Ha meg nem, akkor max. csók, tipi tapi.
2012. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt se értem mi értelme, csak csóknak és semmi több.Igaz nem müködünk úgy mint a nők, igy nehéz megérteni.
2012. máj. 26. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
azt csak mondják... közel sincs úgy! sajnos :(
2012. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pontosan.Sajnos.


Nem akarok se küzdeni se fizetni a szexért.A legendás diszkó ribi kéne, ha létezne.

2012. máj. 26. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

o.O


Hmmm..


Ezzel a töketlen felfogással pedig kezdj el minél előbb spórolni, mert még diszkós ribi se jut soha az életben.

Tudod, nekik is FÉRFI kell.


Náluk is küzdened kell, csak rövidebb ideig, vagy alacsonyabbra teszik a mércét, mit várnak el egy pasitól.

Ezek szerint neked még ezt se sikerült megugrani.


Olyan csajról ne is álmodj, akinél ennél magasabb a mérce, tartós barátnőd meg akkor lesz, ha nem zavar, hogy mekeg.


Hát, ez van kispajtás.

Marad az intenzív spórolás.


Ha pedig se fizetni nem tudsz, se udvarolni/küzdeni nem szeretsz, és még a diszkós, könnyűvérű faxéhes luvnyáknak se kellesz, akkor nincs más megoldás: lopj magadnak egy kecskét!

2012. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
menjél hajógyárira.
2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem érted a helyzetet öcsém.Voltak már barátnőim de már egy jó ideje nincs és ha nincs más akkor szeretnék laza kapcsolatot.Sportos vagyok amúgy de utálom azokat a fázisokat, amin keresztül kell menni hogy megtörd a jeget egy csajnál.Ezért jobb egy ilyen laza csaj, akivel nem szarozok.
2012. máj. 26. 20:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze ha találok egy nekem tetsző aranyos csajt, akiért megéri mert nagyon édes, kedves azért megéri a fáradtságot, de az már más tészta.Olyan csajért aki átlagos nekem, azért meg nem érzek késztetést, hogy erőfeszitést tegyek.
2012. máj. 26. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:
csak az itteni gyk valaszolok mondjak ezt :P mivel szar se tudnak rola,csak kockulnak a gep elott :P
2012. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!