Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20on éves korosztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20on éves korosztályból léteznek olyan egyedek, akik esetleg szintúgy munkavállalók, és nem pont vmelyik diszkóban ájulnak be hétvégente?

Figyelt kérdés
Már csak azért érdekelne,mert kíváncsi vagyok ők hogyan oldják meg a relaxálást,szórakozást,és ha esetleg pont nincs sok idejük mint nekem,hol érdemes ismerkedésre adnia a fejét az embernek.
2011. dec. 10. 00:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

A relaxot a természet segítségével oldom meg néha... (mota).

Szórakozás a haverjaimmal valamelyikünknél, jó idő esetén akárhol a természet lágy ölén. Diszkóba nem járok. Fesztiválokra igen (Ozora fest). Ismerkedni nem tudom hol tudnál... Én az extrémsportnak köszönhetően sok lánnyal találkozom.

2011. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

kihagytam (23F)

első voltam

2011. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Léteznek. Engem is érdekelnének a válaszok.
2011. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Áááá.... Csak a 20-onévesek 85%-a ilyen!


Egyéb hülye kérdés? :)


Ha nincs időd akkor ott a net!

2011. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

"Áááá.... Csak a 20-onévesek 85%-a ilyen! "


A 20-onévesek 85%-a nem jár diszkóba? Értelmezni kéne a kérdést, nem ugatni.

2011. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

25 vagyok,3 műszakban dolgozok,nem szeretem a diszkókat.Én a pihenést a gép előtt oldom meg,olvasok,zenét hallgatok,stb.

Ismerkedni nem szoktam,a neten egyébként sem biztonságos.

25/N

2011. dec. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Munka ezerrel, minden nap... Hétvégén esetleg haverokkal beülünk valahova meg ha nagy szerencsénk van hétközben is sikerül egyszer...

diszkóba nem járok...nekem az nem zene... én a fesztiválokat,koncerteket szeretem ahol tényleg kiáll x ember és TÉNYLEG zenél... :)


relax: olvasás, alvás, zene hallgatás, és lődörgés haverokkal erre, arra


ismerkedés: nem tudom :/ nehéz így... gondolkodom a netes társkeresőn, de félek tőle kicsit...


21/L

2011. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Talan nem kellene annyit dolgozni, es kitalalni, hogy mi az amit elvezel csinalni. A kozos erdeklodes mindig jobban osszehozza az embereket.

Megen egyszer azt a tanacsot kaptam, hogyha fiukkal akarok ismerkedni, akkor oda kell mennem, ahol a fiuk vannak. Ez lanyokra is igaz.

Pl tanciskola, edzoterem, konyvesbolt, koto/horgolo szakkor lol, ott biztos te lennel az egyetlen fiu :)

2011. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Igen, dolgozok, bár a munka nem könnyü, de szerencsére pénteken már 12-kor mehetek haza és a hétvégém szabad, ennek ellenére nem ájulok be egy diszkóba sem, ugyanis nem az Én világom.

Ennek ellenére nem sok idöm volt relaxálni az utóbbi idöben, mert mindig közbejön valami és természetesen készülök arra, hogy egy munkát találjak ami mellett tanulhatok még valamit.


Az ismerkedés meg nem egyszerü dolog.... de ez már egy másik történet.


22/F

2011. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

ma 8:53-as válaszoló...


szerinted azért dolgozunk ennyit mert annyira imádjuk... tudod minket nem tart el senki, nekünk kell megteremteni a megélhetésre valót... ma itt az országban, ha folyamatosan azt mondod a főnöködnek, hogy márpedig én nem túlórázok ingyen akkor keres valaki mást aki viszont megteszi ingyen is... bőven van kiből válogatni...


(8:41-es válaszoló voltam)

2011. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!