Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden randi kudarc, vajon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden randi kudarc, vajon az Én hibám lenne?

Figyelt kérdés

Nővérem egyik bnőjével volt randim ma, s azt mondta, hogy nem találkozott még egy hozzám hasonló -ilyen kiszseni sráccal-, mint Én vagyok..de finoman közölte, hogy így soha nem lesz bnőm, mert olyan érzést kelt a csajokban ez a nem csak lexikális tudás, hogy már eltántorítja Őket.:|


Laza egyéniség vagyok, nyitott is vagyok a világra.. vannak szófordulataim, amit talán sokan nem értenek, de ennek ellenére próbálom az egészet viccesen ecsetelni..

Viszont már nem először történt ez az eset, s ez most már rosszul esett..


2012. máj. 26. 21:14
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
UI.: Egy 17éves egyetemista srác..
2012. máj. 26. 21:14
 2/44 anonim ***** válasza:

17 évesen egyetemista vagy???


Ezt hogy csináltad???

2012. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
szász marcika jut eszembe. Lányoknak nem is a szorzótáblát kell felmondani.
2012. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

vagy keress idősebbet, vagy válogasd meg miről beszélsz a lánnyal:)

nálunk csak több hónapnyi járás után derült ki, hogy mindketten szeretjük ugyanazt a képregényt illetve scifi folyóiratot...mert nem ezzel kell lányt kábítani, majd ha megismered úgyis rájössz, h mi érdekli és milyen mélyen.

egyelőre csak tudjatok kötetlenül beszélgetni

2012. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: 5évesen kezdtem az iskolát.


Nem szeretnék zsákbamacskát árulni, nem szeretném a hölgy idejét feleslegesen pazarolni, illetve szeretném mindkettőnket(ha egyszer lesz ilyen) megkímélni a kínos tisztázópercektől.

2012. máj. 26. 21:58
 6/44 anonim ***** válasza:

ez butaság, ne haragudj:)

engem sok minden, ami a páromat érdekli nem érdekelne annyira, ha nem ő mondaná, és nem fűzne hozzá természetes érdeklődés, mert mégis csak a barátom szavai, dolgai, jobban odafigyelek

ha ezzel akart volna felcsípni, hogy ő melyik filozófus melyik tézisével ért egyet vagy hogy jelenleg milyen az unió helyzete(amiről ma már simán elbeszélgetünk), akkor most nem lennénk egy pár

azt kell felmérned, hogy érdeklődő-e és eléggé értelmes-e, majd később kiderül, hogy vannak-e közös területeitek

2012. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, rendes Tőled!:)

Világos a mondandód, viszont hogy lehet egy kapcsolatot közös területek feltérképezése nélkül megalapozni ?

2012. máj. 26. 22:14
 8/44 anonim ***** válasza:
Vannak/lesznek mindkettőtöknek olyan területei, ami nem nagyon személyes, pl. neked sem kell belemenned a szenvedélyed ecsetelésébe, és neki sem. Érdekességek, hobbik, filmek, zenék stb. erről szoktak általában az emberek beszélgetni. Könnyen lehet ehhez kapcsolódni, rákérdezel egy filmre, melyik a kedvenc, milyen jellegű, támad-e arról valamilyen gondolatod, ami nyomán el lehet indulni. Szerintem az elején még csak a gondolkodását ismered meg, ahogy felépíti a mondandóját, ahogy fogalmaz stb, abból azért sok mindent leszűrhetsz:) Mi se mentünk bele semmilyen személyes témába, nálunk a család-egyetem körül forgott az első randi de így is rengeteget megtudtam róla. Hogy komolyan veszi magát, miért kezdte el azt a szakot, amit, mi érdekli belőle(csak érintve), és én is tudtam hozzá kapcsolódni. Nem kell senkit se lenyűgöznöd vagy előadnod magad, lényeg, hogy tudjatok a másik mondandójához kapcsolódni:) így ha nem is szimpatikus a végén a lány, legalább egy jót beszélgettetek.
2012. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm (gyors)válaszodat, lekötelezel!:)

Eddigi tapasztalataim alapján bátran kijelenthetem, hogy ez totál nem így van, ahogy Te bemutattad.

Vagy az általam kialakított transzendens gyanús világkép oka az egésznek, vagy egyszerűen nem egy generációba születtünk, s ennyivel 'torzult'(relatív) a normatív etika..(?)

2012. máj. 26. 22:29
 10/44 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy 20 vagyok és nehezen találtam párra, de végül megtaláltam. Mindig úgy képzeltem, hogy a hozzám illők, az 'ideális barátok' valahol egy kupacban vannak a nagyvilágban, csak én nem találom ezt a helyet.

Azután csak összejött.

Azt nem tudom, hogy te alapból milyen lányokkal ismerkedsz, hogyan hívod el őket, mennyit tudsz róluk stb. Ha sejted legalább, hogy értelmes és beszéltetek már pár szót, akkor nem értem miért tartod lehetetlennek, amit mondok:)

2012. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!