Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy fiatal lány egy nála 45 évvel idősebb pasival randizzon,? Mert szerinte neki nagyon izgi ez az és akarná!

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 06:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a lany 14 evesnel tobb akkor ki mondja meg mit kivel csinaljon?! max a csaladjaval ne legyen gond...
2012. máj. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Jópénzért minden lehetséges! /ne akard bemesélni, hogy a két szép szeméért tetszik a 45 évvel idősebb fószer/
2012. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
korotok?
2012. máj. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha tudják mind a ketten, hogy ez nem együtt járás, nem párkapcsolat, hanem kaland, a szó kedves értelmében, akkor OK.

Én is tanultam sokkal idősebbtől, tőlem is tanult sokkal fiatalabb.

Csak őszintén!

2012. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted egy férfi mit akar egy tőle 45 évvel fiatalabb nőtől? Komoly kapcsolatot? Ne vicceljünk már... De ha Te is csak kalandot keresel, akkor miért ne?
2012. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de semmi komolyat ne táplálj azért érzelmileg akármelyik fél is vagy.

Egy fiatal lány szórakozni akar, menni mindenfelé, élni, aztán családot, és gyermeket. 45 év az túl sok ahhoz, hogy ezek a célok közösek legyenek.

Ha csak szexuális kapcsolatot akartok, ott nem számít a kor...

2012. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A kísértés legyőzésének legbiztosabb módja, ha nem állunk ellent neki"

Azért majd mesélj, hátha én is kedvet kapok! XD

2012. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fru_ ***** válasza:
0%
egy 45 éves már rég impotens, legfeljebb arra használhatod, hogy szétnyaljon. Ha jól csinálja, írj privibe!
2012. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

"fru_ válasza:


egy 45 éves már rég impotens, legfeljebb arra használhatod, hogy szétnyaljon. Ha jól csinálja, írj privibe!"


Akkor nekem már csak 1 évem lenne?!

Asszony eddig nem panaszkodott, pedig ő csak 32.

2012. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!