Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talan szerelmes lett belem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talan szerelmes lett belem es azert viselkedik igy? Pedig en csak baratkent tekintek ra.

Figyelt kérdés

megismerkedtem 1 fiuval akivel nagyon jo baratok lettunk :)par sokszor talakoztunk es beszelgettunk :Ppar napja szinten talakoztunk es amikor elbusuztam tole akkor kaptam tole puszit az arcomra :Pezt az egyik volt osztajtarsam meglatta es azt kerdezte h a egyik baratnomtol msn-en h mi h az a fiu a pasim a bartnom nm mondot semmit , de ezt elmeselte nekem .Masnap beszelgettem ismet vele msn-en es mondtam neki hogy az egyik volt osztalytarsam azt hitte h jarunk ,majd en azt mondtam neki: "pedig mi csak jo baratok vagyunk szerintem" erre o szntem is es azutan nm is irt tobbe :(

pedig elotte sokszor talakoztunk es jol szorakoztunk egyutt ngyon jo baratok lettunk:)de azutan hogy ez megtornent nem is ir es nm is hiv pedig minden este felszokott hivni.Most akkor mi lett vele hogy nm ir se nem hiv ha hivom nm veszi fel ha pedig irok nm ir vissza :(szerintetek miert lett ien???


2009. jún. 29. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

mondjuk járni szeretett volna veled.

Sok srácot bánja, ha csak haverkodni akarnak vele a csajok.

De szerintem téged is bántana ha nagyon tetszene egy srác és azt mondaná, hogy úgy tekint rád mint a hugára...

2009. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat az igaz .......:(de nem szeretnem elvesziteni
2009. jún. 29. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulja meg az emberiség, hogy nem létezik férfi és nő között barátság! Az egyik mindig többet akar... csak a másik olyan hülye, hogy ezt nem veszi észre!
2009. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Félig meddig igazat adok az elöttem lévőnek. Nekem van egy lány barátom nagyon jól elvagyunk és tényleg nincs semmi köztünk, igaz már rég óta ismerem.

Az viszont 95% számomra ha újonnan ismerkedsz meg egy fiúval akkor ő nem barátként fog rád tekinteni előszőr.

2009. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze én sem a gyerekkori barátokra gondoltam!
2009. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!