Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is ilyen válogatós vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen válogatós vagy csak én vagyok ilyen? Ez még normális vagy túl nagyok a vágyaim?

Figyelt kérdés

Engem valamiért a vékony, vagy átlagos kislányos testalkatú barna szemű, hosszú hajú lányok vonzanak, akiknek kicsi, feszes cicijük és fenekük van.


Például a kék szemű lányok szinte esélytelen nálam, valahogy nem vonzódom hozzájuk. Tényleg ennyire válogatós lennék? Ez miért lehet?


Mert megfigyeltem, hogy a fentebb leírt lányok tetszenek meg többnyire akármerre járok. Voltak már kivételek, de többnyire a fent leírt lányok mozgatnak meg leginkább külsőre.



2012. máj. 24. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy ideálja. Neked a fent leírt tulajdonságokkal rendelkező lányok azok. Viszont! Lehet, hogy egy totál ellentétes kinézetű lánynak olyan kisugárzása van,hogy nagy ívben letojod, hogy milyen színű a haja vagy a szeme, és pont ő lesz az ideális nő a számodra.

Nekem sem tetszenek a pocakos pasik, vagy akiknek már ritkul vagy esetleg őszül a hajuk, most mégis egy ilyenért vagyok oda teljesen. Mert olyan kisugárzása van, hogy ha csak elmegyünk egymás mellett az utca két ellentétes oldalán, feláll a nem létező szőr a hátamon... ha meg közelebb vagyunk... hát azt hagyjuk is :-D

2012. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Olyanok az igényeid, amilyeneket akarsz. Jó lenne, ha ezt végre felfognák a pasik is, h nincs abban semmi, ha külsőre is vonzó párt akarnak maguknak a nők IS, ahogyan a férfiak IS.


Ha meg már túl nagyok az igényeid, úgyis látni fogod, h mondjuk nem sűrűn akadsz olyanba, úgyis lejjebb adod. :)

2012. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond. Az én kedvesemnek is ilyen a zsánere +picike is legyen a lány, és sikerült megtalálnia :)
2012. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ma 11:05


Igen, nekem is fontos még, hogy pici, törékeny legyen, mert én sem vagyok magas fiúként sajnos.

2012. máj. 24. 11:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Nahát, most megsértődtem a kék szeműek nevében :D


Nem amúgy nem baj! Nekem is magasabb, izmos pasik jönnek be, mmint magasabb alatt minimum 180 cm-t értek, izmos alatt pedig h ne legyen punnyadt teste. A párkapcsolat egyik alapja a szex, ha te ilyen lánnyal szexszelnél szívesen, ámen.

2012. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond, csak arra figyelj, hogy lehet a másik félnek is lesznek elvárásai a férfiakkal szemben, aminek lehet, hogy nem pont te felelsz meg.
2012. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj azzal, ha vannak igényeid.

Nekem is van egy ideális férfi típusom (ez főleg belső tulajdonságokban nyilvánul meg, külsőre annyira nem vagyok szigorú) és én például azt figyeltem meg, hogy ez a típus mit kedvel. És úgy alakítgattam magamon, így össze tudok jönni velük.

Csináld te is ezt, nézd meg mi kell az áhított nőtípusodnak, és alakítsd magad úgy.

2012. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

anyukád esetleg lány tesód kék szemű, nagy mellű, és kicsit molettebb? mert ez is lehet az oka, komolyan


én is az ilyen lányokat szeretem, de haj szemszín mind1, és azt se szeretném ha sokkal alacsonyabb lenne nálam, lányokat lehet zavarja, de sztem az a legjobb, ha nagyjából egymagas a 2 fél.

2012. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát most mit lehet csinálni, neked ez tetszik. Így én pl aki szerencsétlen kék szemmel született esélytelen vagyok. :D Nem ránk tartozik hogy neked ki tetszik ez csakis a te döntésed. :)
2012. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 12:27


De, húgom kék szemű, anyukám molett allkat. De sosem vonzódtam a duci vagy kövér lányokhoz és a kék szemekhez.


Már régóta a tipikus latin lányok jönnek be, főleg, ha még kislányosak is külsőre. Kicsi, alacsony, cuki lányok.

2012. máj. 24. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!