Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lehetőségei vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségei vannak egy melegnek ismerkedést illetően?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el felfedezni homoszexualitásom.

Hol tudnék normális meleg barátokat/párt szerezni? Van olyan aki hozzám hasonló cipőben érzi magát?

22/F



2012. máj. 27. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
remélem nem sok! mert nem kéne h megfertőzzétek a népet!
2012. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
SZDSZ?
2012. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Első válasznak igaza van, de csak annyira, hogy az ilyesmit nem kéne hirdetni. Egyébként vannak homokos bárok, nem?
2012. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
ja...otthon a 4 fal között!utcán közösségben ne! nem kell a gyerekeknek ezt látni. ott ha csinálják senkit sem zavar....vagy meleg bár ja.
2012. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ilyen fiatalok, mint én nem igazán járnak melegbárba.

Nem hirdetni akarom, de olyan mintha a neten kívül semmi esélyem nem lenne :S

2012. máj. 27. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Leugrani a Taigetoszról...
2012. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
76%

planetromeo.com :)

a legjobb meleg társkereső a neten

2012. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Egy gyereknek semmi baja sem lesz, ha netán meglát kézen fogva menni két srácot. Ugyanis ez nem választás kérdése. A kis gyerek láthat több száz meleget akkor sem lesz meleg, mert heterónak született. A melegek is heteró közegben nőnek fel és mégis melegek lesznek.

Nekem egyszer egy távolis ismerősöm mesélte vidáman, hogy 7végén berúgott és, hogy a gyereke nem értette, hogy mi van apával. Szerinte teljesen vicces volt. Gondolom inkább részegen lássa apukát a kis gyereket, mint, hogy két férfit lásson kézen fogva.


Amúgy se járkálnak feltűnően a melegek, én az utcán még sose láttam csókolózó melegeket, nem értem, a heterók mért jönnek ezzel a baromsággal. Mintha minden utca sarkon melegek orgiáznának. -..-


Amúgy meg net-en tudsz ismerkedni. Meg szórakozó helyen. Amúgy meg simán tudsz találni rendes párt magadnak, csak ne állj össze bárkivel, válogasd meg kivel barátkozol akkor nem lehet gond. Nekem is sikerült megtalálni a páromat, lassan két éve. Neked is menni fog!!


22 meleg F.

2012. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is lehet ismerkedni ;)
2012. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!