Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri erőltetni az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri erőltetni az ismerkedést ezzel a lánnyal, vajon ez a félénkség el fog múlni ha jobban megismerjük egymást, volt már dolgotok ilyen lánnyal? 24/F

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit 1 hónapja ismertem meg, eddig még csak kétszer találkoztam vele. Nagyon csinos, szép és intelligens is, bár kissé bátortalan, szótlan.A beszélgetés közben sok a hallgatás...ilyen lánnyal még nem találkoztam, általában csacsogós, nagyszájú barátnőim voltak, és most ez fura...
2012. ápr. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor legjobb, ha te beszélsz sokat. Meg gyűjtsetek közös élményeket, kérdezgesd, csak válaszol.

Szerintem majd feloldódik. Engem pl. idegesít a felesleges locsogás.

2012. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de sikerült feloldódnom...sokat kérdezett meg beszélt a fiú és már én is így vagyok félénkségem ellenére :) sok sikert!
2012. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, és én nagyon nehezen oldódom, régebbi dolgok miatt (megaláztatások... ilyenek). Eddig két sráccal randiztam, és egyikből sem lett semmi.. lehet, hogy azért, mert nagyon félénk vagyok, nem tudom :/

A lényeg, hogy döntsd el, hogy tényleg ő kell, és ne játssz az érzéseivel! Ha valóban tetszik, akkor hidd el, hogy megéri kivárni, míg feloldódik!

Legalább ha összejöttök, elmondhatod, hogy van egy olyan barátnőd, aki nem kefél össze mindenkivel!! ;) Sok sikert! :) 16L

2012. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valóban ilyen de nagy a valószínűsége, hogy csak nem érdekled mint férfi, és azért viselkedik így. szerintem nagyon sok lány ilyen!
2012. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:19 vagyok


előttem szólónak

Szerintem ha nem érdekelné, akkor nem ment volna el vele másodszorra is! De ez csak az én véleményem!

2012. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!