Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon furcsán viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsán viselkedett ebben a kínos helyzetben. Vajon mit érezhetett?

Figyelt kérdés
A baráti társaságunkban valaki kitalálta, hogy én szerelmes vagyok az egyik közös haverunkba, és ezt olyan sejtelmesen mondta, hogy nagyon meglepődtem és elmondtam a barátnőmnek. Megkérdeztem, hogy szerinte honnan vette ezt a srác, de nem tudta ő sem.. Viszont másnapra szépen mindenkinek elújságolta, hogy mi az "új hír", és ezt már természetesen mindenki készpénznek is vette. Szegény fiú, akiről azt állították, hogy beleszerettem, nem tudott semmiről és egy nagyon kínos szituációban az összes haverunk előtt kellett neki elmondanom, hogy ki terjeszti ezt a dolgot rólunk. És természetesen állítottam, hogy ennek nincs semmi alapja, pusztán csak egy ostoba kitaláció. Viszont erre nagyon furcsán reagált, és ez elgondolkodtatott. Lesütötte a szemét, nem mert a szemembe nézni, elvörösödött, majd leült, és a kezeivel eltemette a fejét. Olyan furcsa volt, egy szót sem szólt, én meg miután "tisztáztam" a helyzetet, nem kérdeztem tőle, hogy mi volt a baj. Szerintetek megbántottam valamivel, vagy miért viselkedhetett így? Köszönöm.
2012. máj. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény fiúnak valszeg tetszel... és szomorú volt,amikor ezt csak így semmi gondolkodás nélkül kijelentetted.. :( Sajnálom szegény fiúkát :S
2012. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is ettől tartottam...
2012. máj. 27. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
De neked egyáltalán nem jön be a fiú??? Szerintem azért terjesztették,mert lehet,hogy pont fordítva volt..pl a srác szeretett beléd :O
2012. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Bázdmeg! Szegény srác, ezért jogosan megérdemel tőled egy békülő pippantást.
2012. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!