Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ismeretlen lányokat leszólítani az utcán és úgy ismerkedni vagy az ilyen akciók reménytelenek? Fiúk volt már, akinek bejött az ilyen fajta ismerkedés, hogy csináltátok? Lányok nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Én az ilyesmit tolakodásnak veszem. Nálam nem működne mert egyből azt hinném vmi hátsòszándékù szatìr vagy. 19/l
2012. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Azért jó, hogy minden ismerkedési formát már tolakodásnak vesznek a csajok...(tisztelet a kivételnek)

-buszon ne

-metrón ne

-utcán ne

-buszmegállóban ne

-interneten ne


akkor hol?

2012. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
buliban sem szabad
2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem szólítottak már le többször is. Ha volt időm, akkor kávéztunk, vagy sétáltunk. De szerintem ez az ismerkedési strarégia elég komolytalan.
2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha szimpi külsőre az illető,akkor szívesen ismerkednék így.
2012. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reménytelen.Én örülnék neki,ha valakinek felkelteném az érdeklődését,érdekesnek látna.
2012. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

khm..


"-buszon ne

-metrón ne

-utcán ne

-buszmegállóban ne

-interneten ne "


ebből az első 4et így is le lehet írni: UTCÁN NE.


ha utcán vagyok, nyilván dolgom van, megyek találkozni valakivel (=nincs időm csevegni), megyek haza (=nincs kedvem csevegni), vagy valami egyéb dolgom van, ami miatt nem fér bele. legalábbis én nem szoktam csak úgy sétálgatni, hogy 'jajj úgyis van egy csomó időm, majd most leszólít valaki, és kávézunk egyet'... nem is értem, hogy gondoljátok :D


neten szerintem simán lehet ismerkedni, tök kényelmes stb.


buliban szintén. én pl. inkább csak akkor jártam buliba ha ismerkedni akartam.


lehet közös ismerősök által is ismerkedni...


suliban, tanfolyamokon, stb..


amúgy attól is függ, hogy mit veszünk tolakodásnak, hogy milyen stílusban jöttök oda.

2012. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Buliba komoly kapcsolatot keresni pedig...
2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8as.

Általában hazafelé szólítottak le. Ha szimpi volt a srác, akkor szakítottam rá időt hazafelé úton :) mondván bármi lehet belőle. Hisz adjak már egy esélyt neki, ha már összegyűjtötte a bátorságát. :)))

2012. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

#10


oké, lehet te ilyen vagy, én magamból indultam ki :D alapból, hogy én ha elmegyek valahova, kb este 11 körül megyek haza, akkor meg nem örülök neki, ha leszólítanak :D érthető :D ha korábban van, akkor is általában csak haza akarok érni, nincs kedvem már ilyenkor máshoz. meg egy tök ismeretlennel nem is mennék sehova, nekem kényelmetlen lenne az egész szituáció

#8

2012. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!