Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan 22-28 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 22-28 év közötti nő akinek bejönne egy vékony alkatú 28 éves 180cm/65kg férfi?

Figyelt kérdés
Eddig amiket olvastam azok alapján a válaszok alapján még a vékonyabb lányok is a testesebb férfiakat részesítik előnyben. Eddig csak 2 tőlem vékonyabb lánnyal volt hosszabb párkapcsolatom, egyik 1 évvel idősebb gyermekes anya másik egy 7 évvel fiatalabb 21 éves nő. Nem rinyálni akarok, csak feltérképezem előre a célközönséget.

2012. máj. 28. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
28 évesen már lassan esküvőt kéne tervezni
2012. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ismerőseim közt is vannak akiknek ilyen korban már 2 gyermeke van, de olyanok is akik elváltak és 4gyerekkel magára hagyták a másikat. Én ilyen későn érő típus lehetek, később is kezdett el foglalkoztatni az egész párkeresés.
2012. máj. 28. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Végülis nem baj :) Sose késő elkezdeni, de azért elkezdhetnéd az ismerkedést :)

(ezt a kérdést meg úgyis törölni fogják:/)

2012. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, a barátom 184 centi és 64 kiló. Nekem ő nagyon bejön, de mondjuk nem is tűnik véznának, ha ránézel nem azt látod, hogy jaj de sovány.. szóval te sem lehetsz vészes.
2012. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most leszek 24, és nekem semmi bajom a fent leírt paraméterekkel, sőt, kimondottan a vékonyabb fiúk tetszenek. Valószínűleg azért, mert én is elég sovány vagyok, és félnék egy testesebb fiú mellett - legyen szó akár izomról, akár zsírról. Habár az se lenne kizáró ok.
2012. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem vagyok kövér- túlsúlyos (már-teszem hozzá anno az voltam a 96kg-mal),most már inkább sportos-vékonynak vagy normál alkatúnak mondanak,de nem tudnám magam elképzelni egy,ilyen paraméterekkel rendelkező férfival,mint a fent emlitettek.Az van bennem,hogy hülyén néznénk ki egymás mellett vagy nem is tudom.:)
2012. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én eddig a hozzám hasonló testi adottságú lányokra figyeltem inkább, pont azon okok miatt minthogy az átlagos alkatúaknál nem jönnék be. Ezzel nem azt mondom hogy én is elutasítanám őket. Ha történetesen egy ilyen lány fog meg akkor annak is örülök.
2012. máj. 28. 22:45
 8/8 anonim válasza:
182/77, beleférek még? ;)
2018. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!