Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány idősebb nállam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr.geryke kérdése:

Van egy lány idősebb nállam és nekem bejön, mit tegyek, hogy randizgassunk?

Figyelt kérdés
Két évvel idősebb nállam egy lány. Nekem bejön és szünetekben oda is jön hozzám (Olvastam már kérdéseket és megpróbáltam amit leír) kérdezgettem a napjairól meg, hogy hogy telt a hétvégéje. De csak anyit válaszolt hogy nem vagy nemtoom. Nem értem hogy akkor mi van. Segítenétek nekem megszédíteni. Még annyi hogy szoktunk is hülyülni és akkor tök jól érzem magam, de attól tartok hogy csak barátként tekint rám. Nagyon megköszönném. A koromat nem nagyon mondanám el(Bocsika)(anyit mondok általánosba járok)
2012. máj. 29. 20:52
 1/1 Norberto0717 válasza:

mindenképpen közöld vele mit akarsz !

mert igy csak az idö megy!mond meg neki hogy komolyra akarod füzni a szálakat!

márha általános iskolában ez lehetséges:D

2012. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!