Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyértelmű voltam vagy adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű voltam vagy adjak még jeleket, hogy tettszik?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, szerintetek érti, hogy tettszik nekem csak nem akar semmit vagy nem érti?

A szitu NAGYON TÖMÖREN!!!! Pár éve jártunk akkor egy félre értés miatt szakítottam vele. Azota végig tettszett pár hete beszélgetünk voltunk többen billiárdozni.

Kétértelmű erotikus célozgatások folyton mennek. Ha beszélgetünk a régi szép emlékeket hozza folyton fel! Már majdnem kimondtam neki, hogy randizzunk, denem szeretnék arccal tompítani a betonon...

Na? :) :) :)


2012. máj. 30. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat akkor ne mond meg neki hanem ketertelmuen csinaljatok tovabb azt amit eddig is csinaltatok: vagyodjatok egymasra. ha nektek ez megfelel...
2012. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem... 18 éves lány vagyok!! :)
2012. máj. 30. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Timi?
2012. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen engem is Timinek hívnak mint sok más embert!! :)
2012. máj. 30. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:
:) Hajra mond meg neki es kesz nemszegyen ha nem akar semmit akk ugyis nemet mond ha igen akk igen es nem kell kerulgetni a forro kasat..... 23 F
2012. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az első normális válasz! Köszönöm!! :)
2012. máj. 30. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Szivesen:) Sok szerencset!!!
2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is mi 2 honapja szakitottink és én nem bírom nélküle és el is mondtam neki azt mondta hogy ő sem de AzotA semmi nem történt :/. De sztem mondd el neki mert akkor tudni fogja és akkor ami van akkor te ahoz igazodj ! :)
2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszike a választ! :)
2012. máj. 30. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetertek, a pasik sokszor nem is ertenek a ketertelmu dolgokbol. En is igy jartam, elmondtam mit erzek, s megcsokolt. Kiderult, hogy attol felt, hogy csupan nem akarok bunko lenni az o florotolesevel szemben.
2012. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!