Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Tudom, hogy ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Tudom, hogy ez az ezredik ilyen kérdés, de mit tetszik nektek egy lányon?

Figyelt kérdés
mármint, van egy srác aki tettszik, de mivel hivhatnám fel magamra a figyelmét?
2012. márc. 30. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Önmagaddal :)Ha nem sikerül nem ő az igazi ...
2012. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
elég ha sokat dumálsz vele..ne a külsőd, hanem a belsőd miatt szeressen
2012. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
ha jó a segge, melle, és szép arca van
2012. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek utolsó remélem csak poén volt de annak is gáz -.-'
2012. márc. 30. 18:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"köszi mindenkinek utolsó remélem csak poén volt de annak is gáz -.-'"


Nem, nem viccelt, az az igazság... hogy ez az igazság :D

Most én is leírom, hogy mit nézek egy lányon, és ez a priorítás szinte az összes fiúnál, akár bevallják, akár nem:

1. Testalkat. A kövér lányok szinte minden fiút taszítanak. (Persze van akinek ez jön be, nem bántani akarom őket, de nem ez az általános.)

2. Arc. Hiába, ezt nézik az emberek a legtöbbet, nem árt, ha szép.

3. Mell/fenék/csípő stb. Ezek már kevésbé fontosak, de hidd el, marha nagy előny egy formás segg vagy egy a fiú ízléséhez megfelelő mell, és itt is többnyire a nagy jön be a fiúknak.

2012. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva pedig beszélgetéssel tudod magadra felhívni a figyelmet, mily meglepő.
2012. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha van közös témánk,érdeklődési körünk,akkor igazából nem lényeg ha vannak hibái,na jó,azért ne legyen 2Xolyan nehéz mint én...:D

Az arca igazából az ami megfog,én azt nézem először,nemárt ha kicsit jól is néz ki,...:)

2012. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik, ha le tud írni néhány sort hibátlanul, illetve észreveszi s kijavítja azokat :-) ez arra vall, hogy nem buta ...


aztán: arc, mint már említették. A mosoly! Nagyon meg tud fogni egy vidám, nem búvalb@szott lány. Aztán a testalkata legyen arányos. És végül, de nem utolsó sorban ízléses, stílusos...ne képviseljen valami extrém irányzatot a megjelenése (pl.: plázacica, emo-scene...bár ez még a jobbik kat., punk/rock...stb. hipster)


...ezek után jönnek a legfontosabb belső tulajdonságok, de ugye ez már az ismerkedés során derül ki ...


remélem hasznos volt!

20f

2012. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Legyél vele kedves, egy kicsit titokzatos. Egyébként én először a lányok arcát, szemeit nézem, nem pedig a fenekét stb. Emeld ki a szemed, arcod szépségét (visszafogott,nem túl kihívó) sminkkel. remélem tudtam segíteni
2012. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"köszi mindenkinek utolsó remélem csak poén volt de annak is gáz -.-"


Miért let volna poén? Szerinted a pici lelkecskédért lesznek oda a srácok elsősorban? Egy nagy lóf*szt. Ideje felébredni a rózsaszín köddel tarkított álomból.

2012. márc. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!