Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jót jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerdecsy kérdése:

Az jót jelent, ha egy lány megengedi, hogy hazakisérjem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 17:29
1 2
 1/11 DiMalto ***** válasza:
100%
Ja, kivéve ha valami szadista kéj gyilkos,mert akkor nem jelent semmi jót!!!
2012. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem garancia semmire.

anno még hajtottam egy csajra elég sok ideig. egyszer megengedte h hazakísérjem. de nem lett semmi, mert elég régóta ismertük már akkor is egymást, és csak barát akart maradni.

2012. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem a buliból hazakísér általában egy nálam jóval idősebb fiú (mindig ugyanaz) Bulikban smárolgatunk, és amikor hazakísér akkor is. De semmi extra, nem lesz semmi..
2012. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát jelenthet jót is, de lehet hogy semmit. Mindenesetre rosszat semmiképp :D
2012. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3. választól rosszul lettem... Ha normális, intelligens a lány akkor jót jelent, ha pedig olyan mint a 3. válaszoló semmi jóra ne számíts.
2012. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2012. máj. 30. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
mi bajotok van? ha késő éjjel megyek haza és egyik-másik férfi ismerősöm felajánlja, hogy hazakísér vagy egy darabon elkísér, még jó, hogy elfogadom...nem hinném, hogy ez bármit jelentene. és ha elfogadom attól pedig nem leszek unintelligens sem...idióták
2012. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne haragudj, cseréld ki az éjszaka szót estére a kommentemben. így jobb? tudok szerintem eleget, mert nő vagyok. de ha a férfitársaid elméleteire vagy inkább kíváncsi akkor bocs.
2012. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
sőt bármilyen napszakra kicserélheted. bármikor hazakísérhetnek, ha szeretnék, legalább beszélgethetek velük egy kicsit. és ez nem jelent semmit. sajnálom, hogy nem azt írtam, hogy eddig minden srácba szerelmes voltam, aki hazakísért. talán hívd el randizni a lányt. ha meg már megtetted akkor hívd el újra.
2012. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak fél egyedül.
2012. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!