Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha társkeresőn fenn vagy, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn fenn vagy, de aztán összejössz valakivel, mennyi idő után törlöd magad az oldalról?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem törlöd, akkor miért nem?
2012. máj. 30. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha összejönnék valakivel rögtön törölném magam ( Ne legyek potenciális jelölt az interneten keresztül másoknak)
2012. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Törölni nem szoktam magam a társkereső oldalakról, viszont ha összejövök valakivel, akkor automatikusan abbahagyom a társkereső oldal használatát - nem jelentkezek be, nem nézem meg jött-e üzenetem, stb. Egy idő után pedig automatikusan törlésre kerülnek azok a felhasználók, akik huzamosabb ideje nem léptek be az oldalra, így lettek törölve az adatlapjaim az összes olyan társkeresőn, amelyet valaha használtam :)
2012. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló. Akkor megvan miért van ez a sok frusztrált srác, hogy írnak lányoknak, azok meg nem hajlandóak visszaírni. Hát akkor megvan a válasz. Mert elfelejtették magukat törülni. :] Fenn van a adatlapja, de már ő maga nem jár föl, akkor meg hiába ír a szerencsétlen jóhogy nem kap választ...Az lenne a fer, hogy oké hogy kényelmes vagy és nem törlöd magad, de ezzel kicseszel sok mindenkivel, aki azt gondolja, szabad vagy aztán meg csalódnak, hogy mért nem válaszolsz neki.
2012. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ha az adatlapot nem is, a fényképeket viszont mindig kitörlöm. Az adatlapot magát viszont azért nem, mert ha néhány hét múlva mégis vége lenne a kapcsolatnak, akkor ne kelljen újból regisztrálni.

A legtöbb társkeresőn azt is látni az adatlapon, hogy az illető mikor lépett be utoljára. Ha az utolsó belépés régen volt (több hete, hónapja), akkor nem érdemes írni az illetőnek, mert nagy valószínűséggel ő is csak lusta volt törölni magát. Aki aktívan és komolyan párt keres, az hetente többször, vagy akár naponta belép az oldalra, azoknak érdemes csak írni :)

2012. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
OKé, értem. Szóval lustaságból hagyod fenn az adatlapod. :) De ha már eleve úgy állsz a dologhoz, hogy mi van, ha pár hét múlva mégis szakítok vele, akkor azzal nem is érdemes találkozni se szerintem. Ha már eleve kétkedsz a kapcsolat működőképességében, azt a másik ember észre fogja venni. Legyél optimista. :)
2012. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első hetekben, amikor még csak az ismerkedés zajlik, azért bármi megtörténhet. Persze más a helyzet, ha az ember olyas valakivel kerül szorosabb kapcsolatba, akit már régen ismer :) Ha viszont új az ismeretség, nem 100 %, hogy egy életre szól :)
2012. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legtöbbször lehetetlen magad törölni, én mikor összejöttem valakivel a való életből akkor volt olyan hogy inkább hibernáltam. Most megint használom a startrandit.

Még nekem egyszer sem írtak vissza, pedig most kép sincs fenn hogy az alapján leírjanak magukban, próbálok titokzatos lenni mint a nők akiknek írtam.

27 f

2012. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-2 hét után amire kiderült hogy ebböl valószinüleg lesz valami komolyabb akkor töröltem. AZ gyanus ha valaki nem törli magát hosszu ideig és ne vedd be azt a dumát hogy jaj elfelejtettem meg jaj nem foglalkoztam vele. stb
2012. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!