Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdv Mindenkinek! Nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv Mindenkinek! Nem tudom, hogy közeledjek-e egy lányhoz vagy sem? 21/F

Figyelt kérdés
A lány 4 évvel fiatalabb tőlem, korábban soha nem volt kapcsolatom tőlem ennyivel fiatalabb lánnyal. De ő elég szimpatikus nekem, pár hónapja beszélgettünk egy keveset, úgy tűnt bejövök neki, de elutasító voltam, egyrészt a korkülönbség miatt, másrészt azért mert kb 2 éve Budapesten élek, ő pedig azon településen ahonnan én is származom ( kb 10 000 lakosa van). Néha haza szoktam utazni, így ismertem meg őt is amikor otthon voltam, valószínűleg jövőre ő is Budapestre költözik. Július-augusztusban otthon fogok lakni. A pár napja találkoztam vele, de nem beszélgettünk, és látni fogom egyszer vagy kétszer a napokban, utána nem, hacsak nem kezdeményezek egy találkozást, de akkor szerintem ezzel egyértelművé is teszem, hogy akarok tőle valamit. Egy kissé bizonytalan vagyok, hogy érdemes lenne-e megpróbálni az ismerkedést. Ha össze is jövünk, akkor majdnem egy évig külön kell lennünk kb 2 hónapnyi kapcsolat után. És hát utána ő is átköltözik Budapestre, ami eléggé megváltoztathatja az embert ilyen korban. Csak komoly kapcsolatot szeretnék. Köszi a válaszokat előre is.

2012. máj. 30. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én közelednék. Egyebet nem tudok hozzáfűzni.
2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg, baj nem lehet, maximum okúlsz belőle :)
2012. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát mindenképpen megér aztán majd alakul :)
2012. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a lány, próbáld meg, nem veszíthetsz semmit!
2012. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg, nem veszítesz semmit :)
2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :)
2012. máj. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!