Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek lányokat megszólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lányokat megszólítani, mert van egy hülye gondolatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy barátnőm volt, ő is társkeresőről.

Nem nagyon merek ismerkedni lányokkal, mert félek, hogy ha megtudják, hogy valójában nincsenek barátaim (1-2 van, de az sem igazi barátság), nincs állandó pénzforrásom (egyetem miatt), akkor kudarcba fullad minden. Suliban vannak csak haverok, de nem járunk össze. Úgy amúgy nem vagyok kocka, se ronda, se félénk (elbeszélgetek bárkivel), edzek, stb., csak félek, hogy amiatt, hogy nem vagyok népszerű, nem fogok már tetszeni hosszú távon senkinek.

Mit tegyek? 21/F


2012. máj. 31. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jusson eszedbe, hogy ha nem próbálkozol, akkor viszont BIZTOSAN nem fogsz kelleni senkinek :)
2012. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából bulizni sem jérok már ebben a félévben, mert nem vonz már. csak be vagyok sz.arva emiatt, hogy ilyen pasi senkinek nem kell ugye. :/
2012. máj. 31. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy ilyen pasi senkinek nem kell! ;) Szerintem sok csaj pont ilyet szeretne, mint te! Csak a fel a fejjel! :)
2012. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak sincsenek igazi barátai,nem jár bulizni. Igaz van pénzforrása,de számít ez? Jó ember, normális, normális értékrenddel. Tehát kellenek az ilyen férfiak..:)
2012. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak néhány jó barát is elég! Ha elbeszélgetsz bárkivel találsz megfelelő embereket, én tegnap pl 2 haverra is leltem :D És lehet bekerülnek majd az igaz barátok kategóriába is, majd eldől.

f18

2012. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!