Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit akar tőlem? Szédit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar tőlem? Szédit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,aki nagyon jó néz ki,aranyos, néha bunkó(17éves)Amikor találkozunk szivemnek szólit, meg átkarol,megfogja a fenekem stb. Minden nap megcsörget. Tegnap is irt, és szóba jött az egyik barátja,mondtam neki, hogy nagyon aranyos(de nekem nem tetszik az a csávó).Ő félre értette,és kérdezte, hogy tetszik-e nekem, meg odaírta az üzi végére, hogy "annyira szeretlek".De van neki vagy 2-3csaja, akikkel kavar a discóba.Most ilyenkor mi van?Érez valamit irántam, vagy csak szédit?
2009. jún. 30. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem játszik veled.
2009. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Játszik
2009. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most lehet, hogy megbántalak vele, de tipikusan az a patkány alkat, aki csak azt akarja...

Disco-ban is írod, hogy 2-3 lánnyal akavar, szerinted ez a fiú tisztességes?

Szerintem nem, szóval nekem az a véleményem, hogy csak játszik veled...

2009. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mégis miért csinálja???
2009. jún. 30. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ? Meg akar fektetni és kész... ezt Te is gondolhatnád ;)
2009. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen igaz csak ágyba akar vinni. Csak skalpvadász. Bocsi a kemény válaszért.
2009. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond!legalább segitetek, hogy kiábránduljak belőle...
2009. jún. 30. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk is van egy ilyen srac nem allitom rola h o megakart fektetni jo par csajt mert ha igy is van nem sikerult neki... az ilyen sracokkal jobb csak baratsagban lenni(tapasztalatbol mondom) neha jo fejek tudnak lenni,de neha szemetek...
2009. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!