Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el a lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el a lányt a második randin?

Figyelt kérdés
Hétfőn találkozok a lánnyal megint. Eddig elég jól alakulnak a dolgok. Nagyon jól el tudok vele beszélgetni mindenről. Úgy volt, hogy korcsolyázni megyünk, de sajnos zárva van a jégcsarnok, így mást kell kitalálnom. Gondoltam még a gokártozásra, de az nagyon drága kettőnknek. Mondjuk az csak neki lenne élmény, mert nekem van jogosítványom, szóval annyit forgolódok az autóval amíg kedvem tartja. Na meg az még a baj ezzel, hogy ez rövid. 8 perc az egész. Olyan kéne, ami tovább tart. Állatkert az túl gyerekes már, nem? Szóval lányok, ti hova szeretnétek menni a második randin? Ő 16 éves én pedig 19

2012. máj. 31. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az állatkert nem gyerekes, de szerintem nem kell elvinni sehová, az a legjobb, ha csak sétáltok, fagyival a kézben, folyóparton, parkban, bárhol. Aztán ott majd valamikor meg is lehet csókolni a lányt, ha eddig ez még nem történt meg.
2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mért, az állatkert tök frankó, szerintem számára nem volna gyerekes, meg amúgy sem. Állatkertbe nem csak a kisgyerekek járnak, hanem felnőtt emberek is, sokan mennek randizni oda... Van hely, van gondolom büfé is, meghívod valamire, etc.
2012. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az állatkert igenis klassz ötlet :)

23/N

2012. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintetek hányadik randi után csókolhatom meg? Én úgy tippelem, hogy a harmadikon, amikor hazakísérem. Tudom, hogy majd adja magát az egész, de úgy kb? Nem akarom elsietni sem, de eltolni sem.
2012. máj. 31. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Billiárd.
2012. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem is jó az állatkert :) vagy esetleg séta, mozi, billiárd, bowling, teház vagy valami tök jó kávézó, cukrászda ( [link] ) ja, és felőlem már az első randi végén, de a harmadikon is jó, csak annál tovább ne húzd. vagyis én akkor már nagyon elbizonytalanodnék.

18L

2012. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első randi végén is lehetne csók. bocsi, elkalandoztam és kihagytam :D
2012. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Westendben séta/fagyi, Orsay boltban valami csini ruha neki ajándékba, majd este mozi, majd a tetőkertben első csók.

Mivel van autód a következő randi lehet a csoki múzeum.

[link]

2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hülye vagy utolsó?Miért venne neki ruhát a második randin?Ráadásul a plázában,ahol csillagászati áron van minden?

Ha én pasi lennék, és ilyet várna tőlem egy lány, egyből tipliznék.

Egy szál rózsa/bonbon kedves ötlet,de ennél többet nem illik várni egy alakuló kapcsolattól,meg a pasiktól.

2014. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!