Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfiak határozottsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak határozottsága olyan, mint a nők szépsége, akkor miért nem elég egy közepes határozottság ahhoz, hogy szexelhessek, ha egy közepes szépségű nőt simán megdugnék?

Figyelt kérdés
a kérdést értelmezzétek általánosságban.

2012. máj. 31. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kérdést tesz fel, az nem fog még egy közepes szépségű csajt sem megd*gni, nem hogy gyönyörűt :)
2012. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy annyit azért probálkoztam, hogy tölem magasabb és szebb nőt is sikerült megdugni, de az ilyen eredmények csak esetlegesek.
2012. máj. 31. 19:13
 3/82 anonim ***** válasza:

A kérdés jogos, de szerintem ha csak a kicsi-közepes-nagyon skálán mozgunk, akkor a saját eseteimre visszagondolva, én simán beértem volna egy közepes határozottságú pasival is (szerintem én is valahol középkategóriás vagyok).

De az nem olyan biztos magában, mint egy nagyon határozott, épp ezért nem feltétlenül jön oda hozzám, vagy ha ajánlatot is tettem, nem volt biztos benne, bizonytalan volt, stb.

És nőként ja, megvan az a kiváltságom, hogy egyéjszakást elég könnyen szerezzek, szóval én nem fogok azért könyörögni egy srácnak, hogy kisszivem dugjál meg, ha három másik sokkal jobb srác meg kapásból és habozás nélkül jelentkezik, még úgy is, hogy nem vagyok egy fullos csaj.

Legyél nyugodtan nagyon határozott, nincs vesztenivalód. :)

2012. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
én nagyon határozott vagyok, de mégsem akar velem szexelni egy nő sem. még a közepesek sem.
2012. máj. 31. 19:21
 5/82 anonim ***** válasza:
hm. MIVAN???????????
2012. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
A férfinak a pénz az erre való eszköze. Ha tele van rendesen ,akkor olyan fullos bigéket húzhat meg amilyenekről mások csak álmodnak.
2012. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:
jó, kösz, nagyon hasznos volt a sztereotipia amit idelőttél, köszönjük, még a többit is ird le.
2012. máj. 31. 19:35
 8/82 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb nő egyforma.Lehet az csúnya, szép, közepes mégis 1 dolgot keres a férfiban, éspedig a határozottságot.
2012. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
És a pénz nem a határozottság egyik indikátora?
2012. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:

hát ha most odaadnának neked egy millát, és beküldenének egy diszkóba, szerinted becsajoznál? NEM!


Mármint ha csak a pénzed lenne, egyébként egy kopaszodó pókhasú vénlegény lennél, aki az anyjával él 30 évesen is.

2012. máj. 31. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!