Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A (mások számára) csúnyácskább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (mások számára) csúnyácskább lányok elutasítanak sorra, a "dögös" csajok pedig oda vannak értem, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Nekem általában olyan lányok jönnek be akik másoknak nem annyira, ez azért lehet mert arcot nézek nagyon! Viszont jópár ilyen lánnyal ismerkedtem már és sokkal flegmábbak voltak mint az úgynevezett dögös csajok.... Viszont ha a dögös csajokat választom ők a pénztárcám felé mozdulnának (ami amúgy nem olyan vastag, nem vagyok csóró de gazdag se)..


Mit tehetnék, hogy a "normálisabb" átlagosabb lányoknak bejöjjek? Akikkel hosszabb távra is tervezhetnék?


(Igen kihasználtam már 1-2 dögös csajt, de annyi elég is volt)


2012. máj. 31. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah igen és most is egy ilyen lány tetszik, habár még csak 1 szer találkoztunk!!!!!
2012. máj. 31. 22:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Mintha én lennék amit leírtál. De komolyan,szóról szóra.

Szóval erre én is kíváncsi lennék.


Bár az én esetemben most végre összejövőben vagyok,egy normálisabb lánnyal,valószínűleg azért,mert önmagam adom neki.

2012. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is mindig önmagam adtam!! LEgutóbb mondjuk épp ez volt a gond....
2012. máj. 31. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy dugj meg minél több dögös csajt ha teheted! Nem tudom hány éves vagy de ráérsz még válogatni később is! A farkad után kell menni!
2012. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20 vagyok és mentem eleget utána és fingom nincs rola mi az a szerelem és már elegem van belőle, hogy igazán boldog nem vagyok...
2012. máj. 31. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:
vannak pasik akik egyszerűen túl jól néznek ki, túl népszerűek ahhoz, hogy meg tudjak bennük bízni és hosszútávra tervezni. az ilyenekre a felszínes csajok fognak rámozdulni. egy átlagos csajnál ha magadat adod akkor nem nagyon nyúlhatsz mellé, hiszen hosszútávon nincs értelme másnak, és azt akarod megtudni, hogy a személyiségetek mennyire kompatibilis
2012. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívesen cserélnék veled, mert rám meg a csúnya, kövér lányok nyomulnak többnyire! :D
2012. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De mit tudok csinalni???? Nem is oltozkodok divatosan.. Meg semmi olyan nincs kulsoleg rajtam ami am mostansag a "ferfi" ideal.... Am nem nekem nem a kover lanyok jonnnek be, hanem egyszeruen aki aranyos, es kicsit visszahuzodobb... Es szerintem ugyanolyan jocsajok ok, mint a sok kva aki nem hagy beken, sot meg jobbak!!!

Bocs az ekezetert ezt most telefonrol irtam!!!!!

2012. jún. 1. 01:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevesebb az önbizalmuk, és azt hiszik, te csak 'arra' hajtasz vagy nem veszed őket komolyan. Legyél velük nagyon kedves, de nem leereszkedő.
2012. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak cicababákkal láttak, akkor a szerényebb külsejű csajok nyilván nem hiszik, hogy beéred velük és attól félnek, hogy az első körben lecserélnéd őket egy topmodellre.
2012. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!