Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, volt már olasz pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olasz pasitok, szeretőtök?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedtetek meg,meddig tartott a viszony. Milyenek az igazi olasz pasik? Hasonlóak mint a regények leírják?..magas izmos barna szendvedélyes macsó..?

2012. jún. 1. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt még,de remélem egyszer lesz:) imádom az olasz pasikat:))
2012. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
énis:)meg úgy az egész olaszországot mindennel együtt. kaja,ruhák,nyelv táj tengerpartok napsütés,viselkedés.
2012. jún. 1. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nektek olyan az ideális férfi, hogy olasz belül, nigger kívül?
2012. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

én mindig csak mosolygok az ilyen kèrdèseken!:)

az èn pàrom olasz,tobb mint 2 ève vagyunk egyutt!

Vicces mikor igy kèrdezik hogy milyenek az olasz pasik!erre csak azt tudom mondani,hogy itt is mint magyarorszàgon ès bàrhol a foldon,rengeteg tipusu,van!nem lehet àltalànositani hogy mind macso,meg magas,barna!Itt is van alacsony ,csunya, szèp de idiota,magas ès mègsem kedves,izmos,szèp,kedves!Nem kell toluk elàjulni!

csak pèldànak: az èn pàrom magas,gàlàns,bàr focizik de mègsem izompacsirta!a tàrsashàzba ahol lakunk van 2-3 helyes,vagy 5 alacsony ès csunya,ès jo pàr taho is!!!

2012. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez csak általánosítás persze. De gondolom azért a magyar lányok a jobbakat fogják ki és nem az alacsony csúnya bunkót stb. Csak kíváncsi voltam milyen az élet egy olasszal.:)
2012. jún. 2. 21:40
 6/8 anonim válasza:

pont ezert irtam,hogy nem lehet àltalànositani!nem tudom hàny èves vagy,volt màr hosszabb kapcsolatod,èltèl màr egyutt vkivel!szerintem ugyan olyan egyutt èlni egy olasszal mint egy magyarral,ha szereted akivel vagy ,nincs kulonbsèg!talàn annyi a kulonbsèg(bàr itt sem èl mindenki kacsalàbon forgo palotàban)hogy nincsenek anyagi gondjaink ès emiatt nincs feszultsèg sem,meg el tudunk menni kikapcsolodni igy tudunk egymàsra figyelni!nekem abban is szerencsèm volt hogy a pàrom màr kulon èlt a szuleitol! ami nekem elèg fura hogy az itt nagyon sokan sokàig a szuleikkel èlnek,nem ritka hogy 30-35 èvesen is,vagy mig meg nem hàzasodnak!elsosorban azert mert sokàig tanulnak,meg marha magasak mèg mindig az ingatlanàrak ès igy jobban kijonnek anyagilag!ès nem utolso sorban nagyon kènyelmes megoldàs mert anya megfoz,kimos...bàr kivètel itt is van

hàt nem tudom..ez magyarorszàgon nem biztos hogy vonzo tulajdonsàg lenne..

2012. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem volt tobb is...nem igazan vagyok lenyugozve igy itolag visszagondolva...ugy is mondhatom h megszepitette oket a mediterran taj, a finom pizza es maga az olasz hangulat :)

Masik dolog....rettentoen hutlenek...a karikagyuru a zsebben es sirnak h zatonyra futott a hazassaguk , kozben igy probalnak levadaszni :)

2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Amikaa ***** válasza:
Nekem is volt egyszer. Külföldi munka során ismertem meg. A kapcsolat viharos volt, sorozatos félreértésekkel, veszekedésekkel. A szex életem talán legjobbja volt, szenvedélyes. Sztereotípiákat nem tudok, meg nem is akarok írni az olasz pasikról. Nem mind egyformák :)
2013. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!