Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Szeretném hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretném hogy összejöjjünk. Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy srác, èn 17 vagyok, ő 22. Nagyon rég óta ismerjük egymást, tegnap felmentem hozzá barátilag és lesmárolt, pedig van barátnője akit nagyon szeret. Nekem bejön a srác. Mindig èn hívom fel..szeretnèk összejönni vele, de nem akarom, hogy kihasználjon ès csak a szex miatt kelljek neki.
2012. jún. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Sajnos nagyon úgy áll a helyzet. Tudom, könnyű mondani, de azt kell tanácsolnom, hogy felejtsd el. Ha össze is jönnél vele, megtudnál benne bízni?

A másik, ha tartós kapcsolata van, akit szeret és veled smárol?

Tudom, hogy fáj és rózsaszín köd, de vedd észre, hogy ez így NEKED nem jó. És nem is lesz jobb.

Sajnos.


20L

2012. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretné a barátnőjét, nem csókolt volna meg.


Elég rámenősnek tűnsz, hogy azt írod, hogy mindig te keresed... Ne tedd! Ez egyenes út ahhoz, hogy csak kihasználjon - mellesleg gondold bele magad a barátnője helyébe is...

2012. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolj bele, teveled most ezt csinálja h "barátilag lesmárol" ha te lennél a barátnője a hátad mögött lehet 2 másik csajjal tenné ugyan ezt.
2012. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!