Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van 2 srác akik közül nemtudtam választani hogy kivel jöjjek össze, csak az a baj, h ez a 2 srác megtudta, h rajta kívül mással is taliznék. Így mind2 azt mondta nekem, h ne legyen semmi. Pedig én már legbelül eldöntöttem, h kit válasszak, de az a srác most megharagudott rám amiért más sráccal is taliztam volna, pedig a másikkal nem is jött össze a tali. Én akarom ezt az egyetlen egy srácot. Hogyan bizonyítsam be neki hogy nekem csak ő kell?
2012. jún. 2. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, próbáld meg valahogy elmagyarázni a helyzetet. Hogy véletlenül pont úgy alakult hogy ketten hívtak randira, és akkor már udvariasságból nem akartad lemondani a másikat, de csak azért mentél el, hogy megmondd neki, hogy nem akarsz tőle semmit...

Esetleg valami hasonló dumával tudnál hatni rá, de simán előfordulhat hogy a srác már lemondott rólad...

2012. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeretem, mikor ezt csinálják a lányok és végül pofára esnek!

Bocsi, de velem is hányszor eljátszották ezt, mármint hogy én is ott voltam nekik (egy ideig), meg egy másik pasi is. Csak sajnos ebből mindig én jöttem ki vesztesként.


Nos, miután kicsit "hízott a májam" :) , azért megpróbállak érdemi tanáccsal is ellátni.

Szerintem magyarázd el neki, hogy te csak véletlenül, 'kényszerböl mentél bele ebbe a dologba, mert egyszerre jött a két srác, és nem akartad egyiket sem megbántani!

De végül mellette döntöttél, és a másikat elhajtottad!

2012. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. de a másik sráccal egyszer sem találkoztam és nem is fogok. mert nekem az a bizonyos srác kell, de hogy ezt hogyan fogom neki elmagyarázni nem tudom :S
2012. jún. 2. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt hívják úgy, hogy 2 szék közül a földre ülni
2012. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom
2012. jún. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!