Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem a külsőm miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a külsőm miatt sosem lehet nekem tetsző barátnőm. Jutott más is erre az álláspontra? Hogyan tovább? Prosti?

Figyelt kérdés
Az sem segítette, hogy néhány lány szerint helyes vagyok. Sosem tudom elhinni és emiatt úgy érzem magamat, mint egy undorítós, ronda, kis törpe, akinek értelmetlen próbálkozni neki tetsző lányoknál, a neki nem tetszőkhöz meg nincs vágya még annyi sem.

2012. máj. 26. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudsz ellene valamit tenni? Új ruhák, kondi?
2012. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy lejjebb adsz, vagy egyedül maradsz.


Első barátommal voltam együtt, mikor kicsit féltékeny voltam egy osztálytársnőjére, mert tudtam, hogy neki bejön a barátom. Mikor ezen félelmemet megosztottam vele, kb lehülyézett, és mondta, hogy fúj, nézzem már meg hogy néz ki (tényleg ronda - viszont a srác sem egy brad pitt, én sem a külseje miatt voltam vele). Nos, fél év elteltével én szakítottam vele, majd utánam összejött azzal a lánnyal. Azóta is együtt vannak, pedig ennek lassan 7 éve. Felteszem, boldogok, attól függetlenül, hogy lefogadom, egyiküknek sem tetszik külsőre a másik.

2012. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem pár nappal ezelőttig. Aztán szépen besétált az életembe egy gyönyörűség. "Csak úgy".


Pedig ha tudsz nálam rondább/bénább/csóróbb embert mutatni, akkor meghajlok előtted...

2012. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hidd el, nem minden esetben a külső a lényeg...sőt általában nem a külső számít :D

én barátomat neten keresztül ismertem meg, úgy hogy egy képet se láttam róla neten keresztül "ismertem" már 2 éve mikor először találkoztunk...nem volt egy szépség, de mégis sokat jelentett nekem. ma már 5 éve együtt vagyunk...

2012. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed.
2012. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én próbáltam nekem nem tetsző kövér lánnyal, nem ment, azóta még inkább tudom, hogy mennyire fontos is a külső és épp ezért tartom magamat esélytelennek olyan nekem tetsző lányoknál, akik simán kaphatnak tőlem ezerszer jobb pasit.


Nekem csak a jellemem értékes, de azt sem sokan látják, mivel elég gátlásos, félénk srác vagyok. Kivéve közeli ismerőseim, havarjaim előtt.


Sajnos épp a lányok előtt nem tudtam élőben sosem megnyílni, főleg a nekem tetszők társaságában görcsöltem, szorongtam, szólni sem mertem, nehogy beégjek, de persze épp azért égtem be, mert nem akartam beégni.


Mára már valamivel fejlődtem, már kevésbé vagyok félénk nekem tetsző lányok előtt, de még mindig nem tduok még haverkodni sem szép lányokkal, meg úgy általában semmilyen lánnyal.


Aki tetszik azzal azért, mert tetszik és nem akarok beégni, aki meg nem tetszik azzal meg inkább nem tartom a kapcsolatot, mert nem hiányzik, hogy rám másszon véletlen.


Sajnálom, de nekem nem jönnek be a kövér lányok, hiába is erőltetem és hiába kedves, meg rendes jellemre.


Sőt a legrosszabb, hogy a rossz kislányok jobban vonzanak valamiért.


Igazából ezidáig az adott reményt, hogy úgy tűnt vannak azért lányok, akiknek bejöttem külsőre és szerencsére voltak köztük nekem tetszők is.


De a szép lányoknál sajnos nem tudtam meg, hogy valóban bejöttem-e nekik vagy csak félreértettem a jeleiket.

2012. máj. 26. 22:31
 7/14 anonim ***** válasza:
szokták mondani idő kérdése a pártalálás ha te is kompromisszumkész vagy. ami hátrány az annyi hogy a fiatalos malackodásból mint pl a diszkóban minden héten megcsinálok valakit féle időszakból kimaradsz.értem ezalatt azt hogy idővel az összes emberke kifutószéria lesz mert jönnek fessebb fiatal fiúkák és mégfiatalabb pipik akik megöröklik a reflektorfényt.a korábbi évek felhozatala meg megelégszik a kaphatóval és a nyugodt családi élet lesz a prioritás ahelyett hogy:"még nem találtam elég jót szóval kutatok további jelöltek után"
2012. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Írod, hogy már fejlődtél. Itt a bizonyíték, hogy képes vagy rá, tudsz fejlődni. Folytasd tovább és jó lesz minden.
2012. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szóval most nem tudod a szép lányokat megfektetni ezért raktad ki ezt a kérdést? ("hogyan tovább? prosti?")


az vagy aki és ami, fel kell fognod, bele kell törődnöd és a legjobbat kihozni belőle (és nem lányokért hanem magadért kéne ezt tenned)....(és ez a napi okosságom)

2012. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amíg nincsenek komolyabb akadályaid -pl. amíg anyagiak megvannak legalább minimálisan, vagy pl. amíg utazhatsz miközben távkapcsolatról van szó, avagy amíg nem laksz olyasfajta kis településen, amely tele van korlátolt, rosszindulatú, pletykás, hazugságokat terjesztő falusival (ha nem oda születik az ember, az ráadásként különösen "húzós" lehet), vagy pl. amíg nincs jelentős testi hibád, stb-, addig egész jó kilátásaid vannak.


Bár soraidból sejtem, hogy talán még csak tizenéves lehetsz, plusz jelzed, hogy félénk vagy, ezek viszont tényleg nehezítő tényezők. Megértelek, én is ilyen voltam kamaszként. Idővel kezded jobban átlátni a dolgokat pl. emberi viszonylásokat, és lehetőséged lesz idővel egyre inkább kibontakoztatni személyiségedet. A kamaszkor tele van bizonytalanságokkal, bár -alkattól függően- van, aki még 25 évesen is nagyon gátlásos pl. párkapcsolati téren.

Tehát egyrészt idő kérdése is a megoldás számodra.


Másrészt én is elmondok neked egy, a hitedhez képest ellentétes esetet (mint fentebb valaki). Akkoriban még a jelenleg meglevő -"apró"- testi hibám sem volt, ezt aláírom, mégis a hátrányomra volt írható, hogy akkoriban és annak előtte nem voltam sikeres a lányoknál, pedig valamelyest jobb helyzetben voltam ilyen szempontból, mint később. Egy társaságban feltűnt egy gyönyörű lány. Vegyesen beszélgettünk, sokunk, sokunkkal. Szerény, egyszerű, távolságtartó lányról van szó, ráadásul nem buli-szituáció volt, nem szórakozni voltunk, hanem szabad téren tartózkodtunk a társasággal. Mindenkit akkor láttam először. Pár óra múlva már összebújva találtam magam a lánnyal, gyengéden cirógatott ő is, egymást kölcsönösen, és csókolóztunk, óraszám. Szenvedélyes volt, egymásba habarodtunk. Másnap a társaságban is, meg a társaság által ismert más haveri körökben is lelkes "irigységgel" súgták oda nekem: "azta...' :) ...ez igen, tudod hány csávónak tetszik ez a lány, és pont téged választott... elismerésem :) " (Más kérdés, hogy -térbeli okok miatt- nem tudtuk kibontakoztatni kapcsolatunkat.)


Mondom, nem voltam épp sikeres a csajoknál, igaz, nem nézek ki rosszul, de vannak, akiknek nem tetszek, vannak, akiknek tetszem, nem vagyok az a típus, akit a külseje miatt "széttépnének a csajok". Azonban, mint láthatod, egyik ritka sikerem egy mások által is különösen szépnek mondott lánnyal alakult ki, aki visszafogott típus volt, nem azért jött össze velem, mert hetente mással pasizott volna és csak egy napra kellettem volna neki. (Az ő számára se lehetett könnyű az elválásunk; nem tudtuk volna a távkapcsolatot fenntartani sajnos.) És hát a társaságból, meg az általunk ismert más haveri körökből mással is lehetősége lett volna összejönni, sok srác volt oda érte.


Úgyhogy a "csodát" ne zárd ki életedből. ;) Mégse arra alapozd életed, persze. Lelki-tudati fejlődés az egyik kulcs, a másik kulcs pedig mindaz, amikről fentebb írtam: ne legyenek túl szerencsétlenek a körülmények - amelyek felől viszont általában sajnos nem dönthet az ember; a többi tényezőért tehetsz. Szurkolok neked. :)

2012. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!