Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet okos, kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata-92 kérdése:

Hol lehet okos, kedves, őszinte, hűséges pasit találni? Ötleteket kérnék, hogy hol lehet ilyet találni, mert az interneten nem nagyon megy és nem tudom, hogy hova menjek, mert már szeretnék találni valaki tényleg rendeset?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy nagyon jól nézzen ki vagy rengeteg pénze legyen. Engem nem érdekel, hogy mennyi pénze van. Ha elakarunk menni moziba vagy étterembe strandra bárhova akkor ki tudja fizetni a sajátját. Ne azt mondja, hogy bocs nincs pénzem. Ennyire fontos nekem, hogy legyen pénze.
2012. jún. 2. 13:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
25%
Melegbárban
2012. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Sehol, hogy idezzek egy korabbi buta lany kerdezot, "kihaltak a masodik vilaghaboruban"! :D
2012. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
Ott vannak mindenütt, barátzónába, mert ők nem elég mácsók neked.
2012. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%
egyetemek, főiskolák... a kevésbé feltűnő, intelligens egyedeket ajánlom. jó igen, körül kell nézni, meg esetleg kezdeményezni. 20l
2012. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
21%
Internetes társkereső, ott meg tudod adni, milyen pasira vágysz.
2012. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem vagyok egyetemista se főiskoléás még gimibe járok de majd elmegyek valami jó egyetemi buliban és meglátjuk mi sül ki belőle:)
2012. jún. 2. 13:08
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

3. válaszoló ez nem biztos. Pont írta, a kérdező, hogy nem macsó pasit szeretne, hanem rendest. :)

Egyébként sajnos nem tudok helyet mondani, ahol ismerkedhetnél. A discoban általában csak a szexre mennek. Én is voltam hasonló helyzetben és hiába szerettem volna nem találtam pasit. Aztán egyszer csak csoda történt és megismertem a mostani páromat az interneten. :)

Addig is ha ilyen pasit akarsz látni ülj be egy mozira mást nem tudok mondani sajnos =/

2012. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
egyetemi buliban ne akarj normális pasit találni. nem fog menni :)
2012. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Van egy srác aki nagyon tetszik ugyanahhoz a tanárhoz jár népifurlyára mint én. Gondoltam, hogy ő, de nem tudom, hogy fog kezdeményezni. Lesz nyáron egy tábor a népzenéseknek, gondoltam elmegyek hátha ott lesz. Ha meg nem lesz ott lesz más.
2012. jún. 2. 13:17
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
neked szerintem teljesen mindegy h milyen pasi lesz..csak valaki fugázzon ki rendesen... ennyi kell neked nem az amit leírtál fent a kérdésedben!
2012. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!