Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Tanácsot kérek Egy lány

Figyelt kérdés
Hol ismerkedjek bulizni nem járok net nem nagyon megbizhato szerintem.Szerintetek tanácsot kérek lehet hogy hülye kérdés léccy normális válaszokat 21 L.

2012. jún. 2. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Társkereső oldalon.
2012. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

erre én is kíváncsi vagyok :D

17/f :D

2012. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Én itt szoktam, meg a városban feljárok a haverokkal aztán leszólítunk lányokat. Akciózunk rendesen. :DD


A debreceni srác voltam sziasztok!

2012. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Társkereső oldalon szerintem ne.

Az építő jellegű válaszokat én is várom :-)

21f

2012. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Itt is ismerkedhetsz. Itt vagyok pl én. Ha közel laksz, úgy intézzük mintha véletlenül találkoztunk volna és személyesen beszélünk, mert az már nem a neten van. Bulizni én sem járok. 21/F
2012. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Talán még utcán, könyvtárban lehet. Csak nyitott szemmel kell járni. Bár nekem eddig nem vált be. Parkba is ki szoktam ülni olvasni, de manapság már szinte csak nyugdíjasok meg csövesek vannak, úgyhogy tuti receptem sajnos nincs.

#4 voltam

2012. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mix:) válasza:
53%
:-?...pufff,,,jó kérdés :P...essetleg ha már a buliba nem ...akkor rendezvényeken,a baráti körödel elménsz bárba..vagy oda nem,mert ott vannak részegek ...!fúj!....inkább mennyetek a strandra :D...város,falúnapok :) suli:) ....
2012. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
menjél pizzázni, étterembe, villamoson, buszon, bárhol :D a világ tele van emberekkel.
2012. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy városban, vagy falun laksz?
2012. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kisebb város
2012. jún. 3. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!