Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az csajok, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az csajok, ha azt mondjátok majd megbeszéljük?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy hölgyet valahová mondott egy kifogást,újra próbálkoztam és azt mondta majd megbeszéljük.

2012. jún. 3. 08:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azt ,hogy nincs sok esélyed nála.
2012. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elég valószínű, hogy azt hogy nem...
2012. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt jelenti, mit amikor egy fiú mondja a lánynak. Le akar rázni, kellemetlen neki az át vagy megbeszélendő téma. Viszont ha nincs ideje arra hogy ott azonnal megbeszéljétek a dolgot, akkor ha a legközelebbi alkalommal magától hozza fel a témát, akkor érdekli az amit mondani szeretnél. Ha viszont ürügyekkel elhúzza elhalasztja a randit, beszélgetést, akkor bizony életbe lép az első verzió.
2012. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Le akar rázni, de nem meri a szemedbe mondani. :/
2012. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2012. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
le koptatott...kínos lehetett neki a meghívás.
2012. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányok: majd megbeszéljük=fiúk:majd hívlak
2012. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

09:56


ez hülyeség, mert ha én azt mondom valakinek hogy majd hívom akkor majd hívom is. Ha nem akarom hívni akkor nem ígérek ilyet. Lehet egyedül vagyok ezzel.


Viszont sok csaj inkább mondja az hogy "majd igen", "majd találkozunk" és nem lesz belőle semmi hiába hívom fel se veszi...

2012. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Van akinél lekoptató duma, valakinél az igazság. Who knows... De látom nem jött át.
2012. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10:34


mert te vér profi vagy és megértesz minden ismeretlen fél szóból is ugyebár.. Látom nagy az arcod névtelenül!

2012. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!