Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nők azt mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők azt mondjátok, hogy attól mert valaki szimpatikus még nem biztos, hogy vonzónak is tartjátok. Akkor mi az, ami vonzódást kelt bennetek? Vonzódtatok már olyanhoz, aki nem volt szimpatikus?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj te már feltettél kérdést.. "a nő értelmetlen kortól függetlenül", ugye?
2012. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a szimpátia meg a szexuális vágy nem mindig esik egybe


én már állatiasan vonzódtam kifejezetten bunkó, primitív, durva arcú, ápolatlan pasikhoz is (ilyen vízvezetékszerelő, árokásó, izmos, de nem túl értelmes egyedek)

ez pusztán szexuális vágy, nem élnék velük, nem járnék el velük sehova, de szerettem, ahogy megragadnak és belém hatolnak


a szimpátia kell a hosszú távú kapcsolathoz, de még több is: intelligencia, testi-lelki egészség stb. hogy vele akarjam tölteni az időmet, el tudjam vele képzelni a jövőmet, az ő genetikai anyagát akarjam a gyermekeimbe átörökíteni

2012. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki nem szimpatikus, ahhoz semmiképp sem. Attól meg, hogy szimpatikus valaki, még nem biztos, hogy be is jön. Mindenkinek más a vonzó, pl. a stílusa, tulajdonságai, jelleme).
2012. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos plussz! :))) ...Amit a férfiak is keresnek...
2012. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sok osztálytársnőm egy tahó.

De a pics@juk az kifogástalan :D


lányoknál már azért másabb sztem ez a téma de egy srác totál begerjed akármilyen jó csajtól!

2012. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!