Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek a biciklis pasik?

Figyelt kérdés

Tehát, ha egy fiú montizik (és nem a bmx huligánokról beszélek :D) mondjuk napi 30 kilométert földúton stb., az ugyanolyan vonzó (ha az) számotokra, mint a többi sport?

Kort és ohh, nemet már tudom :D

Szal kort is írjatok ha lehet.

14/f


2012. jún. 3. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Bejön,hát persze!:D Legalább el tudnám rángatni kirándulni is,nem csak plázában ücsörögni,mint a kortársai.:)

15/L

2012. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok lesz.arják, hogy mit sportolsz. Egyébként az extrémsport mindig izgalmasabb, a nőknek nem a valódi teljesítmény kell, hanem a látszat. (most bmxesek ne támadjanak be, ez nem ellenük szól, hanem a nőkről). Szted a lánynak az jön be, ha te 30 kilómétert tekersz naponta a földúton, vagy ha beküldesz valamit félcsőben a többiek előtt, és mindenki téged ünnepel utána?
2012. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok a korosztályod de mindegy, nekem nem a sportól lesz vonzó valaki egyáltalán, sőt. Ha valaki művelt, sokat olvas, ért a számítógépekhez, stb, ezek jobban bejönnek. 21n
2012. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
csak a csúnyáknak
2012. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem lány vagyok de válaszolok a kérdésre. A lányoknak csak a kigyúrt, BMW-vel járó, gazdag srácok jönnek be... Na jó nem, ez csak szívatás volt. :D Szóval, szerintem semmilyen előnyöd sem származik ebből, ezt tapasztalatból mondom, mivel ilyen idősen én is montiztam (most országúti bringával tolom). 19/F
2012. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1# hehe :D

2#igaz, ezért volt kérdés, mert kb ugyanezt mondtam volna :D

3# szerintem 4.8-as átlaggal, amit úgy, hogy ba ok tanulni, nem kell hülyének éreznem magam...bár néha sikerül x)

2012. jún. 3. 16:24
 7/17 A kérdező kommentje:

4#-es válaszolónak írtam, sry 3-as

5# akkor tekerek szórakozásból, bitch please :D

2012. jún. 3. 16:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez remek. De az ilyen "ba.ok tanulni" típusú alakokkal aztán szóba sem állnék, nem hogy elgondolkozzak azon, bejön-e vagy sem. Persze még csak 14 vagy, gondolom most mész csak középiskolába, majd rájössz hogy mennek a dolgok. ;D
2012. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A középiskola feleannyira se nehéz mint az általános, vagy csak a színvonal szar itt ahova én járok. Egyik lányt se érdekli ha biciklizel, sőt inkább lenéznek. Viszont ha sikerül barátnőt találni, vele nyugodtan elmehetsz túrázni, biciklizni szomszédos városba, stb. Nem hátrány a bicikli, csak nem csajozási segédeszköz. 16F
2012. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jó, most 8. osztály 2. félévében pont nem érdekel...föleg hogy amiből 4-es vagyok ott: vagy utál/hülye a tanár, vagy nem érdekel a téma, és nem fogja meg agyamat...

Amúgy tanulok, képletesen mondtam arra, hogy nem ilyen stréber "jaj szorgalmi" gyerek vagyok :D

2012. jún. 3. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!