Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek bejönnek az alacsony, vékony fiúk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az alacsony az neked hány cm?
2012. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a vékony igen de az alacsony nem :) 16/L
2012. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Olnya biztos nincs, esetleg nem zavarja vagy nem foglalkozik a külsővel, vagy neki a belső értékek fontosabbak. Miért lenne az ideálja pl. egy kisifús férfi, miközbe pont hogy a férfinak kéne megvédeni a lányokat
2012. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

há szerintem nem nagyon :P

Ha alacsony, akkor legalább legyen jó teste, ha meg vékony, akkor legalább legyen magas, vagy legyen stílusa, öltözzön jól, vagy a feje legyen aranyos, vagy legalább már hasznosítsa, hogy sovány, és legye kis kocka hasa vagy valami... Mondjuk, lehet van, akinek ez tetszik, amiket leírtál, de nekem tuti nem kéne egy alacsony vizicsirke :)))))))

2012. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az nem gond ha alacsony, de azért ne legyen már egy pálcika. :D
2012. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én 166cm vagyok. Ehhez viszonyítsatok!
2012. máj. 18. 15:42
 7/22 anonim ***** válasza:
hm
2012. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
A vékonyak igen, mert ahhoz nagyon jól fel lehet öltözni stb. de alacsony biztos nem kéne. Alacsony alatt 170-173 alattit értem.
2012. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A 166 centi nem vészesen alacsony. Nekem a nagyon vékony, giliszta testű fiúk nem tetszenek.
2012. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
tartom a véleményem. De ez nem jelenti azt, h nem is lesz bnőd. Pl. a bátyám is alacsony, jó ő max. 170 cm, de a többi fiúhoz képest azért elég alacsony, mégis van már 2 éve bnője, aki mellesleg magasabb is egy kcisit nála, de nem zavarja egyikőjüket sem. De nem hiszem,h ez az ideálja a bnőjének, csak épp nem érdekli, mint hogy sok másik lányt sem.
2012. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!