Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni vele? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy az egyetemen egy előadáson szemben volt velem egy lány és szinte mindvégig engem bámult :) Ebből ugye azt veszem le, hogy tetszettem neki, de mivel 2hetente 1x van órám, és akkor még nem beszéltünk semmit, csak 2 hétre rá láttam.Elkezdtem beszélgetni vele, igaz szinte csak én beszéltem, kikérdeztem több dologról.Mosolyogtunk mindketten, érdeklődően figyelt rám, mielőtt elköszöntem tőle, elkértem a Facebookját, mármint a nevét.Ő megmondta, bejelöltem, ő visszajelölt, 2 hétig semmi, nem tudtam okot találni, mit mondani neki, amiről beszélhettünk volna, mert chaten sosem volt fent, üzenetben nem tudtam mit, és profilképe sincs, pedig gyönyörű lány...Kb. két 7 múlva írtam neki mailt a tananyaggal kapcsolatban, de nem válaszolt, másnap mondtam neki, hogy írtam, azt mondta, nem kapta meg, de az am előfordul, hogy később kapja meg...Vizsga volt, előtte próbáltam vele dumálni, de nem láttam benne az érdeklődést, se mosolygást, bár 1x 2x megnevettettem, de a beszélgetés akadozott, hallgattunk sokat, feszült voltam és kevés önbizalmam volt, ezt érezhette rajtam :S Vizsga után elkövettem egy hatalmas hibát, el akartam hívni egy italra, ő azt mondta tanulnia kell, elvégre vizsgaidőszak van és megértem, egyből elmondta, elmagyarázta mit miért, kicsit később hozzátette..."majd legközelebb" ez nekem felért egy hatalmas égéssel :/ Egy órája taláncsak lett volna egy italra, csak az a baj h csk 2x beszéltünk és még nem ismert :S Bár megintcsk mosollyal búcsúzott.Amit biztos, gazdagnak tűnik, de egyáltalán nem beképzelt, aranyos, gyönyörű, zárkózott, és borzasztóan hallgatag, ennek ellenére azt hiszem bele vagyok esve :) Sajnos én is hallgatag tipus vagyok, bár nem mindig, fejlesztem magam :) Utoljára csütörtökön láttam, akk beszéltem vele utoljára, mit írjak neki üzenetben, miről kezdjek el beszélgetni vele?Nagyon hülyének nézhet?De nem is úgy néz ki, mintha nagyon pasizós fajta lenne, de ezt ne tudom sose megállapítani...az olyan lányok talán elnézőbbek :D
2012. jún. 3. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nézne hülyének? Max. nem akar veled valamiért randizni. Kérdezd meg még 1x nyugodtan az italt. Nem kell, hogy csak te beszélj. Kérdezgesd nyugodtan, és ha van közös téma, akkor hajrá. Ha elég bátor vagy, akár bókolhatsz is. Ha nagyjából egy idősek vagytok, ugyanarra az egyetemre jártok, akkor biztos akad néhány közös téma.
2012. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!