Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértekek az elméletemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértekek az elméletemmel?

Figyelt kérdés

A természetes szelekció szerint a fiúknak és lányoknak nem kéne vonzódniuk a túlsúlyos, egészségtelen, genetikailag selejt emberekhez. MÉgis sok emberben már eltorzultak az érzékek és genetikailag hibás emberekkel jönnek össze. Szerencsére én még jól működöm, mert visszataszítónak találom a túlsúlyos, kövér lányokat. A vékony, egészséges lányok a legjobbak, én még tudom mi a jó.


Kinek mi a véleménye?



2012. jún. 4. 13:22
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy fogalmad sincs mit jelent a "genetika" szó. Segítek, nem sok köze van a túlsúlyhoz (igen, van genetikai betegség is ami túlsúlyt okoz, de ez a ritka eset).
2012. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
74%
száradtál volna a lepedőn.
2012. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a vékony és egészséges lányok is lehetnek "genetikailag selejtek", csak ez lehet, hogy nem a külsőségekben nyilvánul meg... egyébként meg ízlések és pofonok!
2012. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 kendrazoltan ***** válasza:
78%
Nem sok fogalmad lehet a genetika és a testsúly összefüggéseiről...
2012. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
67%
bár a vékony lányok a feltételezett sportosságuk miatt előnyösebbnek tűnnek manapság, mert ezt tartjuk esztétikusnak, valójában a kissé ducibb hölgyek jobb eséllyel adnak életet egészséges utódnak. Nézz meg csak pár régi festett képet, minden "szép hölgy" teltebb rajtuk:)
2012. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
47%
Én magasról lesz@rom te mit gondolsz.
2012. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
72%

Te tipikusan olyan ember vagy, aki azt hiszi, hogy marha okos, és közben meg nem az.


Ez a véleményem az elméletedről, hámozd ki a saját magad számára megfelelő választ ebből.


28/n

2012. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
55%

Persze, persze. Le a kövérekkel, senkin sem lehet egy gramm túlsúly se, mert az már halálos bűnt követ el stb stb.

Nem genetikának hívják, hanem ízlésnek. És egy embert nem csak a külseje határoz meg, de mindegy.

Szóval minden kövér ember genetikailag selejt... Nem, ezzel nem értek egyet.

2012. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Elnézést,ha sök kövér embert megsértettem, a válaszokból ítélve bizonyára ti vagytok ezen az oldalon többségben, amit nem is csodálok. Sajnos manapság rengeteg ember küzködik túlsúllyal, de egészséges testmozgással ti is lehettek vékonyak. Én is konditerembe járok, igaz én jó genetikát örököltem apai ágon mindenki egészségesen vékony nálunk.
2012. jún. 4. 13:36
 10/57 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem értem, hogy nekem valami olyasmi rémlik (mondjuk öreg, és szenilis vagyok, javítsatok ki), szóval, mintha töri órán azt mondták volna, hogy régen a kövér nők voltak a termékenység jelképei. Pl mint a Willendorfi Vénusz.
2012. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!