Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértekek az elméletemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértekek az elméletemmel?

Figyelt kérdés

A természetes szelekció szerint a fiúknak és lányoknak nem kéne vonzódniuk a túlsúlyos, egészségtelen, genetikailag selejt emberekhez. MÉgis sok emberben már eltorzultak az érzékek és genetikailag hibás emberekkel jönnek össze. Szerencsére én még jól működöm, mert visszataszítónak találom a túlsúlyos, kövér lányokat. A vékony, egészséges lányok a legjobbak, én még tudom mi a jó.


Kinek mi a véleménye?



2012. jún. 4. 13:22
1 2 3 4 5 6
 51/57 perky pug ***** válasza:
30%
Nyilván nem a beteg emberekről beszéltem hanem akik szimplán csak lusták.De bírom az ilyen dagadékokat akiknek ekkora az önérzetük.Bocs hogy megbántalak titeket dagadékok de ótvaros rondák vagytok.Ja és egy kérdés is felmerült bennem.A dagadt csajok miért járnak feszülős ruhákba ami nem is jó méret rájuk?Értem hogy összefogja a hájas tested de gusztustalan baszod ne vegyetek fel olyat köszi :)
2012. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, hogy megbántalak téged, de komoly IQ deficittel küzdesz, bu.nkó. Fel kéne fogni, hogy nem dagadtak vagyunk, nem ezért háborít fel minket, amit írtok, hanem mert elveszi az emberiségbe vetett hitünket. Én például komolyan bíztam benne, hogy ekkora se.ggfejeket nem hordhat hátán a föld.
2012. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Látom van még pár tapló a kérdezőn kívül is... 130-as IQ? Mégis ki a lóf.aszt érdekel? Kérdezte valaki?
2012. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Egyetemen kiröhögnének téged ha 130 IQ-val dicsekednél:D:D szóval sokra nem mész vele ha nincs meg hozzá pár dolog. Ha azzal dicsekednél, hogy mit értél el az életben lehet okosabb lennél, de akkor is felháborítana. De láttam már olyan lányt aki elhízva is csodás volt:D és nem hiszem, hogy eltorzult bennem bármilyen érzék, ízlések és pofonok. Vagy bejön vagy nem:P
2012. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
46%

Azért jönnek össze kövér, ronda, selejtes emberekkel mások, mert nem jut jobb. A Reprodukciós kényszer sokkal erősebb, mint az ízlés. Van egy haverom, aki amikor megkérdezték, hogy szerinte a szőrős vagy a borotvált punci jobb-e, azt válaszolta, hogy az a legjobb punci, amit megkap! Hát ezért.


Ha nem néznél ki jól, nem lennél sportos, akkor neked is csak dagadt ocsmány csajok jutnának. Dehát végülis őket is szeretnie kell valakinek, és többnyire nekik nem is jön össze a szőke herceg meg a csipkerózsika.


Én azon gondolkodtam, amikor a pár mindkét tagja BRUTÁLISAN ocsmány, akkor amikor egymásra néznek tudatosul bennük, hogy ez a pasi-csaj egy okádék? Hogy tudja elviselni, hogy hozzáér? Hogy tud hozzáérni? Brrr.


Meg persze vannak olyan elméletek, hogy a külső nem számít (muhaha), és persze a pénz se (hehe). A lényeg a belső értékek... és persze minden ronda ember rengeteg belső értékkel rendelkezik (haha), és csak azért nem vágyik szép párra, mert azok mind korlátolt idióták.


"A természetes szelekció szerint a fiúknak és lányoknak nem kéne vonzódniuk a túlsúlyos, egészségtelen, genetikailag selejt emberekhez. "

Egyébként nem is vonzódnak. Kérdezz meg egy túlsúlyost, az esetek többségében nehezebben találnak párt. Sokkal. Persze aztán találnak, de a lehetőségeik száma kisebb. Egy jó pasi/jócsaj egy rondával összejöhet, ha akar, de fordítva sokkal kisebb eséllyel megy a dolog.


A sok álszent f.sszal meg ne foglalkozz.

2012. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Jaja persze, már megint az álszentségnél tartunk. Elgondolkozhatnál azon, hogy nem minden ember az...
2012. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
71%
A JÓ ISTEN ADJA, HOGY 50 ÉVES KORODRA TÚLSÚLYOS LEGYÉL:D !
2012. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!