Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék párt?

Figyelt kérdés

Akik ismernek aztmondják, hogy tök "ritka" az ilyen férfi, akinek amellett, hogy normális a hozzáállása, van saját véleménye és önálló gondolatai, még törődő és érzelmes is. Én is tisztában vagyok az értékeimmel, de minden hiába, ha nincs kinek demonstrálnom ezeket.


Szórakozóhelyekre nem járok, parkokban meg egyéb ilyen helyeken nem látok egyedül lányokat, netes társkeresők olyanok, mint egy húspiac, pedig próbálkoztam, de egyszerűen nem volt sikerem. Hol találhatnék egy átlagosan (értsd: nem agyonmázolt, ribisen öltözködő) szép, érett, komoly kapcsolatban gondolkodó lányt, akivel ismerkedhetnék?



2012. jún. 4. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Jajám. Nagyon ritka a töketlen férfi, ezen az oldalon sem járt még egy sem.

Kövi!

2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Mivel ők is otthon ülnek mint te ezért sehol.
2012. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

menj könyvtárba, menj az utcára, menj... bárhova.

van egy nagyon gáz fazon akit FELismerek, na ő átesett a ló túloldalára, nem kell a vécé előtt állni és lányokat várni például, de nem árt nyitott szemmel sétálni az utcán.

2012. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden ilyen hasonló kérdésekre válaszolandó sablonhelyet kipróbáltam; park, könyvtár, múzeum, kiállítás, utca, de sosem kínálkozott az alkalom az ismerkedésre.
2012. jún. 4. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy nem tudsz rendesen ismerkedni?

vagy lehet, hogy ez egy szerencsétlen széria volt.

tényleg csak érdekel, nem sablonválaszt akartam. bocs.

2012. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Elkeserítő az, hogy te az alkalomra vársz. Az alkalom az jön, megy, az egyik erre való, a másik meg arra.

Meglett nő vagyok, párkapcsolatban, de egyáltalán nem tartom furának, ha az utcán elkezdek beszélgetni bárkivel: egyszerűen csak történt valami körülöttünk és ott voltunk egymásnak, hát reagáltunk. Aztán ő ment arra, én meg erre.

Ha nem lenne pasasom, de szeretnék, biztos, hogy bárkinek odasúgnék valami olyat, amiből bizony kapcsolat lenne. Az emberek nem véletlenül illatosítják, szépítik magukat, folyton folyvást tetszeni akarunk. Kilépsz az ajtón az emberek közé és máris 10 kínálkozó alkalmon vagy túl.

Sajnos (mert gondolom fiatal vagy, ez az ismerkedős téma duplaennyin már nem lesz gond) ma a fiatalok tök frusztráltak, cikinek éreznek apróságokat, szinte már életképtelenek, inkább mennek 1-2 megállót rossz irányba, de hozzá nem szólnának senkihez, hogy hé, hova tart a busz...

Na mindegy. Ha szerinted snassz az, hogy "szép a bőröd" vagy "de jó az illatod", akkor...

Mi lesz majd amikor a fiú gyermekedet kell tökösnek nevelned?

2012. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!