Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg lettem. Hogyan találhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lettem. Hogyan találhatnék magamnak szintén meleg párt? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok most szakitottam a barátnőmmel 2 hete, hát mitne mondjak nagyot csalódtam a nőkben! Na de ez mindegy!

És ha találok egy fiút aki be is jön meg minden, de még nem biztosan tudom róla hogy meleg e akkor hogyan közeledjek felé?? annyira bonyolult ez :S


2009. máj. 22. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nem vagy te meleg, csak csalódtál :)

majd túl leszel rajta, fel a fejjel

most ezért ne kezd bele egy meleg kapcsolatba!

2009. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
EGY nővel kapcsolatban csalódtál, de ebből rögtön általánosítasz, kíváncsi lennék, ha az első meleg kapcsolatodban a fiúkban is csalódnál, akkor utána remete életet élnél?
2009. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
úgy,hogy felteszel egy meleg kérdést..valakinek tetszik a topik.és felvesz msn-re. És marhajó haverok lesztek :D Nekem bevált :D 5*-os recept XD
2009. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Csalódtál a barátnődben ezért meleg lettél??? Ilyet még sosem hallottam!:) szerintem várj még ezzel, állítom, hogy a pasik se jobbak.:P Bár az előzőkkel ellentétben, ha már a hajlam megvan, azt nem zárnám ki, hogy biszex vagy.:) De nem meleg, mert akkor nem ez alapján váltanál.:)
2009. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Melegnek születni kell, pont, mint heterónak. De van egy olyan pojén is, hogy hülyének születni kell... Szóval, igaza van a 2.-nak. A fiúval történő szakítás után remete, aszexuális leszel? Ugyan már! Különben is 15 éves vagy, és a szakításod még nagyon friss. Szerintem nem a nőkben, hanem az exedben csalódtál.


UI.: Egy szakítás után nem tanácsos rögtön egy új kapcsolatba ugrani.

2009. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hmm átgondoltam az egészet és sztem tényleg meghülyültem xD

lehet hogy nem is lettem meleg csak beképzelem magamnak...

mindegy inkább keresek egy uj barátnőt. és azt hogyan tudnám elérni hogy féltékeny legyen rám a volt bnőm?

2009. máj. 22. 16:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Öcsém, te aztán nem vagy egy hétköznapi figura!
2009. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

16:41 - es vagyok.


Mint mondtam, NE ugorj bele egy új kapcsolatba. Ne legyen csak azért barátnőd, mert az "menő". Most inkább gondold át, hogy mit akarsz.


A bosszú meg semmire se jó. Ha nem is az a személy, akin bosszút álltál, de az Élet maga majd viszaüt, hidd el. Egy ütésre sem kell mindig egy újabb ütéssel válaszolni.

2009. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
unatkozunk, unatkozunk?
2009. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
lehet, hogy biszex vagy, egyébként is dugni a legjobb barátoddal is jó, ki kell próbálni :)
2009. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!