Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok válaszolnátok erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszolnátok erre légyszives?

Figyelt kérdés

azt mondjátok mikor találkoztok egy pasival,legyen határozott,legyen önbizalma....hát én sajnos nem ilyen vagyok,és elkeserit,hogy akkor már nem is vagyok jó,

-honnan legyen önbizalmam? ahhoz sikerek kellenének pl: a csajozásban is,de ha meg nincs siker,nincs önbizalom,nincs csaj sem...ez egy csapda...

-másik: határozottság: azért mert nem vagyok hangos,nagyszájú,szemét pasi jellem,akkor már nem is vagyok érdekes,ezt látom,pedig nekem is van ambiciom,céljaim,tudom mit akarok...


2012. jún. 5. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ne a "plázacica" kategóriában keresgélj, rengeteg lány van, akinek az ilyen fiúkra van igényük! az önbizalmad pedig ne másoktól függjön! ülj le a tükör elé, és addig ne kelj fel előle, amíg minimum 3 pozitív dolgot nem találsz Magadon!
2012. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, tessék a tükör elé állni és akár hangosan, akár magadban megjegyezni, hogy általában milyen vagy. Kezdd például a fejeddel, arcoddal, magassággal: ez jó, ezen tudnék mit javítani, ezt szeretem magamon, ezt nem szeretem, de nem tudok rajta változtatni. Ugyanígy a belső tulajdonságokkal.

Ha nem csalsz, akkor a végére egy csomó pozitív tulajdonságot össze tudsz majd szedni, és úgy tudsz majd kiállni magadért, hogy tudod, hogy van benned érték, és ha találkozol egy olyan lánnyal, aki ezt értékeli, akkor meg fogja látni benned.

2012. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A határozottság nem egyenlő a szemétséggel! Fiúk, fogjátok már fel, ha bunkó vagy, az gáz. De ha olyan tutyimutyi, hogy egy italt nem tudsz egy ép mondatban megrendelni, az is!

Az önbizalom meg nem attól kéne legyen, hogy olcsó csajokat össze tudsz-e szedni nagy mennyiségben, hanem attól a belső tartástól, ami egy felnőtt, érett személyiségből fakad.

2012. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagy a fogalmak jelentésével tisztában.


A határozottság azt jelenti, hogy tudd mit akarsz az élettől, legyenek céljaid, ne csak tengődj értelmetlenül mint a mai diszkópatkányok.

Nem kell macsónak lenni, csak légy ápolt, ennyi.


Aki ennek ellenére elutasít, azt soha ne sajnáld, mert az csak érdekember. Egy érett, rendes lány soha nem ez alapján dönt.


23/N

2012. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami nagyon fontos, hogy mindig úgy beszélgess egy nővel, hogy sokat mosolyogsz rá (nem vihogsz, az más), érdeklődő vagy, nem csak kérdezel valamit és jóóóóóóóóó mondjad, kit érdekel, hanem figyelj oda rá.


23/N ismét

2012. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az önbizalom nem másokon múlik, hanem rajtad. Ha te hiszel magadban, hiszed, hogy te egy rendes srác vagy, értékekkel, célokkal, akkor nyert ügyed van. Előbb magaddal kell tisztában lenned, hogy aztán a lányoknál is sikeres legyél. Amúgy meg egy rendes lány értékelni fogja, hogy nem vagy egy szemétláda!

21/L

2012. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a csajozásban lehet sikereket elérni. Dolgozz, tanulj, sportolj!
2012. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!