Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Értékelitek, ha a másik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékelitek, ha a másik fél őszinte? Ha nem játssza meg magát? Ha - amennyire csak lehet - önmagát adja?

Figyelt kérdés
Nyilván értékelitek. De ez nem ilyen egyszerű. Néha jobb nem kimondani a dolgokat, kicsit homályosítani. Persze előbb-utóbb mindenről kiderül az igazság, de kezdetben nagyon sok kapcsolat nem jönne létre, ha kicsit nem füllent a másik. Aztán később kiderül, amikor már nem is olyan fontos. Melyik a jobb? Hogy teljesen ideálisnak látjátok az adott férfit/nőt, vagy teljesen önmaga és ez azzal jár, hogy esetleg nem feltétlenül tetszik majd ez az oldala? Írnék példákat, de mindegyik olyan hülyén hangzik... A lényeg, hogy néha az ember nem mer kimondani/felvállalni dolgokat, mert fél, hogy elítélik, rossz színben tűnik fel, vagy kinevetik. Vagy a másikat akarja megóvni a teljes igazságtól. És ezért képes inkább hazudni, vagy kicsit megmásítja az igazságot, vagy egyszerűen elhallgatja. Melyik a jobb? Nem tudni ezekről a dolgokról teljes mértékben, vagy mégis, de ebben az esetben lehet kiábrándul az ember az aktuális választottjából?

2012. ápr. 14. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az őszinteség egy kapcsolat alapja. Ha nem mondana el mindent és x idő múlva derülnének ki a dolgok, akkor az rosszabb lenne sokkal.

Így meg, ha minden tisztázódik és nincs titok, akkor nincs mitől tartani és becsülendő, ha valaki ilyesmikről beszél!

2012. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindig őszintének lenni....azaz pici dolgokban pl. ha vesz a pasid/barátnőd egy cipőt ami neked nagyon nem tetszik akkor valószínűleg nem mondod neki azt hogy huh hallod ez a cipő olyan ocsmány nehogy felvedd még1x pláne ha látod rajta h. örül neki, max annyit mondassz hogy nekem nem annyira jön be. Vagy mit tudom én...beszéltek a szellemekről és inkább nem mondod el hogy te tutira hiszed hogy vannak, nehogy hülyének nézzen - tudom hogy rettenetesen idióta példákat mondtam de nem jutot eszembe jobb xd
2012. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak üzenem hogy a BIZALOM egy kapcsolat alapja anélkül nem ér semmit az egész
2012. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!