Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gond lenne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cefreng kérdése:

Szerintetek gond lenne ha egy egyéjszakás lánnyal szexelnék először? 17f

Figyelt kérdés
Nem találtam magamnak lányt ezért gondolom ezt rövidtávú megoldásnak.Mert minden nap bánkódom emiatt és nem akarom hogy rosszkedvem legyen egész nap.

2012. jún. 5. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Lesz*rjuk.
2012. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem gond.
2012. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
2 napos csecsemővel?.... háááát
2012. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám elveszteni egy olyan lánnyal, akiről tudom hogy holnap reggel veszi a ruháit, és lelép.
2012. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Én meg elvesztettem egyéjszakásban és nem bántam meg. Ha akkor nem megyek bele, még ma is szűz lennék 22 évesen.


Ezen gondolkozz el kérdező!


Főleg, ha te sem vagy magas, meg izmos, akkor kötelező kihasználnod az ilyen alkalmakat!

2012. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pff, ha neked ez annyira fontos, akkor egészségedre, de szó szerint!
2012. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 I am God ***** válasza:

Én is egyéjszakásban vesztettem el, és abszolút nem bántam meg. Ugorj fejest a dologba kérdezö


22/F

2012. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne gond.


Ha prostira gondolsz: szerintem 17 évesen még nem állsz olyan rossz helyzetben, hogy erre kelljen fanyalodnod. Kb. 20 éves korodig még várhatsz ezzel.

2012. jún. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!