Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha többnyire csúnya, kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többnyire csúnya, kövér lányoknak tetszem az azt jelenti, hogy csúnya fiú vagyok? Vagy az a gond, hogy nem értek a lányokhoz, nem tudok csajozni? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehezebb megitélni. :) de lehet hogy is-is.. vagy csak az egyik. :)
2012. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem tudom megmodnani:)
2012. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére volt már nekem tetsző lány, akinek viszont bejöttem, de barátnőm még nem volt.
2012. máj. 19. 14:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Hidd el Vin Diesel is rengeteg kövér és csúnya lánynak tetszik, és nem tudnám azt mondani rá, hogy azért mert ő is csúnya és kövér.:)
2012. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Én egy olyan tippet mondanék h helyes vagy, meg kedves, aranyos, stb... De nem a menő macsó típus, így a jó csajok eldobnak, és a rondák meg lecsapnak a maradékra...


Szerintem...

2012. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Azok imádnak sz*pni! Ne tökölj srác aknázd ki a lehetőségeket!
2012. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazatok lehet. Egyébként az tény, hogy nem vagyok magas, izmos, egyszerű srác vagyok, bár csodálkoztam, hogy milyne szép lányoknak is bejövök időnként. Volt nem is egy lány, aki azt mondta el sem hiszi, hogy nem volt még barátnőm.


Én magamat csúnyának tartottam mindig is, ezért sem volt sok önbizalmam kezdeményezni lányoknál. Főleg szebbeknél, nem láttam értelmét, hisz kaphat úgyis jobbat és engem elutasít nagy eséllyel.

2012. máj. 19. 15:05
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem jól látod.

Én ugyan így voltam és rájöttem, h azért volt, mert én mondjuk elég normális vagyok, nem szokásom mások fikazasa meg egyebek szál szerintem az jött le nekik, h biztos akkor engem az se zavar, ha valaki nem annyira szép.

Így engem is ilyen lányok kornyekeztek, aztán kiderült, h bejönnek én a csinos szép lányoknak is, csak nem azt kell várni, h jöjjenek hozzám.

Ugye egy daginak muszáj ramenosebbnek lennie, mert nincs annyi kéroje, mint egy szép lanynak

2012. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Na szál egy szép lány nem igazán fog párizsi, mert neki nem kell úgy is mennek utána a másik.

Szal emelt fel a reggel és csajok bátran.

Jaj és valaki jól írta, a dagik tényleg odavannak a poposert:)

2012. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék kihasználni senkit sem. Meg igazából jobb szeretnék olyan lánnyal lenni, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, nekem érzelmesebb fiúként fontosak az érzések is, nem csak dugni, mint egy állat akármit.
2012. máj. 19. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!