Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak számít, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak számít, hogy egy szép lány magassarkúban vagy tornacipőben van?

Figyelt kérdés
Változtat valamit?Ugyanaz a lány lehet szebb magassarkúban ??
2012. jún. 6. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
valakinek jól áll a tc valakinek nem. valakinek jól áll a ms valakinek nem. ezt nem lehet általánosítani :)
2012. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiailag bizonyított, hogy erotikusabb a magassarkú, mert optikailag megnyújtja a lábat, megemeli a feneket.
2012. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem számít, ugyanis szeretem a hosszú, vékony lábakat, és egy pl magasszárú tornacipő összerántja a lábakat:D
2012. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ma azt vettem észre, hogy délelőtt mikor kosztümben, magassarkúban szaladgáltam minden autóból megbámultak, 1x rám is dudáltak. Délután romantikus felsőben, térdfarmerben és balerína cipőben mászkáltam, és nem volt ugyanakkora az érdeklődés. Pedig a ruházatomon kívül semmi nem változott.
2012. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 BlackSword ***** válasza:
Van, de az meleg...
2012. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Ha nem egy plázapicháról (ami már az arcán is látható) beszélünk akkor jöhet a magassarkú. A tornacipő lányoknak fura, de van amikor jól áll.
2012. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az igazán jó csajok -és nem a plázamucusokra gondolok, akitől smink nélkül a világból kiszaladsz- tornacipőben is jól mutatnak, akkor is ha nem annyira nőies. Engem melegítőben, tornacsukában is dugnának sokan mint a lopott biciklit. És nem vagyok beképzelt, elég sokan próbálkoznak.
2012. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fiúknak nem tudom, de nekem nem számit.Biztos jobban mútat egy magassarkú a kecses kis lábain a csajnak, de az még nem változtat sokat...
2012. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gabor Gablini válasza:

A tornaciposet jobban szeretem:) A magassarku csinos tud lenni, ha megfeleloen lett kivalasztva, es ha a lany nem ajul el magatol, hogy most o a "nagybetus" no, mert ilyen cipoben jar. Pl. egy 39-40-es labu lany ne akarjon olyan magassarkut venni, aminek az eleje meg sok centit hosszit a laban. Ugy fog kinezni, mintha egy ladikban lepkedne.

Egyebkent a legfontosabb az apolt lab. Figyelni es kezelni holyagokat, bornoveseket, repedezeseket, koszos kormoket, fekete labakat (pl feher zokni ami nem feher) stb.

2012. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem számít. Ugyanolyan szép a lány mindkettő cipőben.
2012. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!