Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak olyan átlagos vagy szép lányok, akik adnának esélyt egy csúnyácska fiúnak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 16:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Biztosan vannak, nem mindenkinél menő, ha valaki jól néz ki, de bunkó kategória! Ha aranyosan próbálkozol, akkor biztosan találsz ilyen lányt! :)
2012. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem a külsődtől függ az ismerkedés. Ha van egy kis humorod, némi álmagabiztosság, akkor bárki ad esélyt az ismerkedésre.
2012. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek más a szép!Lehet neked csúnya vagyok, másnak szép!ezért jó hogy külömbözőek vagyunk:)
2012. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Persze. Csak a csúnya nőkkel ne kezdj, mert azok rohadtak lelkileg
2012. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
persze hogy vannak, de azért légy gazdag.
2012. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2012. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én próbáloztam kövér lányoknál is, tényleg elég bunkóak tudnak lenni fura mód. :O


Én magamat rondának tartom, de volt olyan lány, aki szerint meg helyes vagyok, de mégsem volt még barátnőm szóval összességében biztos csúnya vagyok és ez az oka gondolom én.

2012. jún. 2. 17:00
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 16:58


22.

2012. jún. 2. 17:01
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Én őszintén úgy vagyok vele, hogy ha egy fiú veszi a bátorságot és odajön hozzám, akkor biztos, hogy kap egy esélyt. Habár jobban belegondolva el tudok képzelni olyan eseteket, hogy mégsem, de az biztos, hogy nem a külső miatt lesz (na jó, ha úgy néz ki, és olyan büdös mint egy csöves (elnézést), akkor lehet, de gondolom nem ilyen vagy...). Na akkor inkább úgy mondom, hogy 98%, hogy adnék esélyt.

Ja, most jövök rá, hogy nem minden lány a kérdés, csak az átlagos, és a szép, hát... végülis a szépség relatív, szóval biztos van aki szerint szép vagyok, így erre kérdésre is válaszolhatok. :)

2012. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
És a csúnya fiúk nem rohadtak belül, de idióta? Úristen már...
2012. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!