Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lány barátkozni vagy többet is akar?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult már velem,hogy lányok kezdeményeztek jöttek oda beszélni és láthatóan én érdekeltem őket,de sosem tudom,hogy mit is szeretnének igazából.Nem akarom elronteni a kialakuló kapcsoltakat azzal,hogy félreértem a dolgogkat,hogyan tudnám máshogy kideriteni,hogy mi a hyelzet?
2012. jún. 6. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell mindent kideríteni és mögé látni mindennek???

Türelmesen végigélni és sodródni az eseményekkel olyan egyszerű volna nem?Én rábíznám az időre és a sorsra.

2012. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. amúgy általában burkoltan közlik, ha nem akarnak veled lenni.
2012. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk s van meg nem is. Ha csak barátként tekintesz rájuk, akkor azt megérzik s onnan te csak az leszel. Sokkal nagyobb energiádba kerül visszakerülni a potenciális pár kategóriába. De miért kell neked minden lánnyal barátkozni, s jóba lenni? Próbálkozz annál aki a legjobban tetszik. Ha nem jön össze és emiatt eltávolodik tőled, akkor szerintem barátként se tartott volna sokáig az ismeretség.
2012. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél humoros és sejtelmes h ne tudja h mit akarsz tőle és érezze h esetleg többet akarsz, aztán szép lassan úgyis kiderül mi lesz ;)

Bár attól is függ milyen helyzetben mennek oda hozzád..

2012. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DuplaBaliBomba válasza:
Pár mondat után nyugodtan föllehet vázolni, hogy te csak egy gyors cidát akarsz, vagy egy villám numerát! Nem fogja leharapni a fejedet, emberek vagyunk!!!
2012. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak, fiúk mindig kiváncsiak és a dolgok mögé akarnak látni :P

Egy nőt, lányt sose próbálj megfejteni :)

(30)

2012. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez tenyleg nehez ugy. Nincs olyan jel ami mindig egyertelmu, minden lany mas. Elvileg pl ha 1 lany odamegy hozzad es szoba all veled, akkor mar bejossz neki, de a valosag kicsit mas en is szivtam mar meg igy. Egyszeruen vannak lanyok akik batrabbak es nyitottabbak, mint az atlag. Ok siman oda mennek akarkihez beszelgetni, vagy mindenkivel mosolygosak, vagy mindig keresik a szemkontaktust es flortolnek, de nem jelent semmit nekik. Azt tudom tanacsolni, hogy probald megismerni a lanyt, mert csak az alapjan lehet kovetkeztetni a stilusara es azutan lehet csak elemezni ot, addig csak a sotetben tapogatozol!
2012. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez amúgy egy nagy kérdés.

Pl munkahelyen azt hiszik rólam hogy van valami trükköm vagy nagy nőcsábász vagyok. A melóhelyemen rengetek fiatal beugrós lány fordul meg egy kis pénztkeresni. Én jóba vagyok velük mindig jön velem egy két csaj bárhova is megyek. :D Viccesen hangzik de ez van. Semmit se csinálok pedig csak dumálok kedves vagyok meg szórakoztatok. De ez csak ezen a helyen van így :D Amúgy ezek a csajok semmit nem akarnak tőlem csak jó társaság vagyok az unalmas hétköznapjaikban. Egy se akart megismerni vagy járni velem. Szóval vagy én se veszem a jeleket vagy nincsenek is jelek. Szívtam már meg úgy én is hogy azt hittem több van köztünk aztán eltávolodás lett belőle. De ez a rendes életemben volt nem a beugrós alkalmi melóba ahol azt hiszik én vagyok a nők mindent tudója :D

2012. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!