Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem megőírjít ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem megőírjít ez a csaj! Más is járt már így? Hogyan tudnék kevésbé érzelmes lenni az irányába? Attól tartok, hogy belészeretek reménytelenül hamarosan, ha ez így megy tovább. Sőt már talán késő.

Figyelt kérdés
Még sosem láttuk egymást élőben, nagy a táv köztünk, de nagyon kívánom szexuálisan és jellemre is bírom a kis lükét. MÁr vele álmodok és szexeltünk is álmomban.

2012. jún. 6. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mégis hány éves vagy, hogy ennyire nem vagy észnél?

Nem lehet valakibe beleszeretni a neten keresztül....Mi az ami ennyire vonz benne? És miért ne tudnátok összejönni?A távolság áthidalható...

2012. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De, bele lehet:)

Találkozz vele és kész.

2012. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hidd el bele lehet szeretni . Tapasztalat
2012. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ez nekem nem jó, ugyanis szerintem a csaj csak kihasználja, hogy izgathat engem, küld magáról bugyis, melltartós képeket és épp a gyengém, olyan alakja van, vékony, kicsi, feszes cicis és még arcra is bejön. Viszont a jelleme az még nem igazán ismert, de eddig elég jól elvagyunk.
2012. jún. 6. 23:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudok szabadulni tőle,mert folyton rámír, ahogy belépek és kérdezi mit csinálok, hogy vagyok és célozgat és felizgat. A poén, hogy először tök flegma, meg bunkó volt velem, akkor is ő írt rám, de most már tök más, kedves velem és megcsinálja, amit mondok neki, ha kérem küldd magáról szexi képet. Legutóbb is csak a kedvemért csinált egy képet akkor rögtön.
2012. jún. 6. 23:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Őszintén tartok tőle, hogy ő valójában csak egy ribi és játssza ezt a kedves jó kislányt, hogy cserébe növelje általam az egóját vagy nem is tudom. De mégis kezdek egyre jobban beléhabarodni és már nagyon kívánom testileg mindenképp, mégha a jellemével kapcsolatban kételyeim is vannak. :/
2012. jún. 6. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem beleszerettél, csak szimplán feláll rá a farkad:DDD

Amúgy a csaj erősen ribinek tűnik:)

2012. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is könnyen rá tudnék gerjedni egy ilyen csajra. Nem tudom miért, szerintem a férfi ösztön vonz a k.rvák felé.


El kell kerülnöd a barátzónába kerülést. Figyelj, hogy ne beszéljetek egyikőtök érzelmeiről se, legyél vele midig kicsit huncut, talán csipkelődő, flörtölős. Szerintem el van szállva magától, tudja, hogy milyen szép. Nem is tudom igazán, mit lehet ezzel kezdeni. Gondolom minden pasitól kapja a bókokat.


Szerintetek mi működne, ha kevesebbet bókolna neki, hogy kicsit többet nyújtson a csaj a várt elismerésért, vagy inkább halmozza el a csajt mindenféle dícséretekkel? Azt sejtem, hogy a csaj belső tulajdonságait, eszét, jellemét nem sokan dicsérik :D Érdemes lenne ezzel próbálkozni?

2012. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 01:10


Jó ötlet! :D

2012. jún. 7. 01:13
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 01:10


EGyébként valamelyik nap már utaltam rá, hogy bizonyítsa be,hogy jellemre is hozzáőm való, de nagyon a külsejével és a szexuális felizgatással akar továbbra is elcsábítani, magához húzni.

2012. jún. 7. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!