Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti engednétek hogy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek hogy a pasitok fizessen a ruhás üzletben ha felajánlja?

Figyelt kérdés
Mondjuk csak 2-3 felsőről lenne szó, ami 5000 ft nál nem kerül többe.

2012. jún. 7. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha együtt jártok, ez nem minősül k.rv@skodásnak.
2012. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2012. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak legközelebb nehogy pénz nélkül indulj el, na az lenne a gáz. :D
2012. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el. Tartja a mondás.

Egy a lényeg: ne szokj rá és ne legyen elvárás, hogy mindig ő fizessen.

2012. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert vásárolni megyünk majd ,de tudom milyen szíve van, persze hogy vinnék pénzt én úgy gondoltam hogy mindenki fizetse a sajátját, és ha ragaszkodik hozzá hogy kifizetse az enyémet is ,akkor én is veszek neki valamit olyan értékben.
2012. jún. 7. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy felajánlaná, de ha ennyire ragaszkodik hozzá, tőlem... Mondjuk én nem úgy készülnék, tehát én mennék oda a pulthoz fizetni, úgy meg nem valószínű, hogy felajánlaná.
2012. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, ne legyünk már ennyire anyagiasak. Ő jószívvel vesz neked valamit, mert tudja, hogy tetszik neked, te pedig azt nézed, hogy mennyit költ rád, hogy te is ugyanolyan értékben vásárolhass neki? Ez...

Szerintem, ha meglát valamit a boltban, ami tetszik neki, de nem 5000 csak 1000 ft vagy épp 6000 és te felajánlod, hogy megveszed neki ajándékba épp ugyanannyit ér.

2012. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon. 4 év alatt csak 1-2x vett nekem ruhát csak úgy. Nem élünk még együtt és én úgy gondolom, hogy a ruházkodást fizesse mindenki magának. Ha meg majd együtt élünk úgyis közös kassza lesz.


24/l

2012. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy igazi nő imád vásárolni és állandóan vásárol! Tele a cipős és ruhásszekrénye, de ő egyfolytában vásárol. Ritka az a pasi, aki ezt bírja pénzzel.
2012. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 köszönjük, hogy megmondtad milyen egy igazi nő. Asszem én megyek és elásom magam a kert végében, mert nem vásárolok a nap 24 órájában és nincs 50 pár cipőm. És még csak nem is a pasim fizeti azt a keveset, amit megveszek. Bocs az OFFért, mindenki.
2012. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!