Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt alvás 16 évesen? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás 16 évesen? Ti engednétek ezt? A barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást,16 évesek vagyunk, a szüleim is nagyon kedvelik őt, sok helyre elvittük magunkal, szóval. Ez fordítva is igaz, engem is szeretnek az ő szülei stb.

Figyelt kérdés

A helyzet:

Buli nála szombati napon, barátnője születésnapja...Az édesanyja felajánlotta hogy szívesen megengedi hogy ott aludjak náluk, mivel már a szex egy megszokott téma a barátnőmmel semmi olyan nem lehet ami...értitek...

DE az én édesanyám ezt nem engedélyezi, mivel még nem vagyok 18 éves így addig sehova...180 magas vagyok, és nem önfényezésből, de tudom hogy megtudom védeni magam, bár egy nyugodt falun nem hinném hogy lenne valami is...Bulikba eddig is eljártam, semmi baj nem volt, de hogy az ott alvást nem preferálja.. ez nekem magas.. Ti engednétek a fiatoknak ezt a dolgot? 1



2012. márc. 29. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Álltalában a lányt szokták félteni. Ha azt is tudják h szexeltek akkor nem értem mi a baj. Nem kint kószálnál az utcán hanem a barátnúdnél aludnál
2012. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 évesen egy házibuli tök normális, ha pedig már 2 éve együtt vagytok, akkor az együtt alvás is oké, de azért csak bizonyos kereteken belül... :)
2012. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, anyukád túlaggódja a dolgot.
2012. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 trendkivuli ***** válasza:
és apukád mit mondott rá?
2012. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen semmit... Csak beszélgetett anyámmal, de velem nem..De ő is ellenzi..
2012. márc. 31. 11:02
 6/6 okoska31 ***** válasza:
Akkor a hormonjaid ellenére ne erőltesd, meg megharagítod a szüleidet, és utána az egész kapcsolatotok ellen fognak fordulni. Annyit pedig egy ott alvás nem ér.
2012. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!