Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Táncospartnerem nagyon bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyhm kérdése:

Táncospartnerem nagyon bejön. Már kérdeztem tőle, de elutasított. De nemtudok neki ellenállni. Nem merem megkérdezni tőle, segítsen valaki hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 20:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszabban kifejtve. Van egy nagyon jó csaj, aki a táncospárom mióta táncolok. Nagyon szép és aranyos lány. Még régebben volt vm banzáj, na mindegy kicsit ittam, és este írtam neki SMS-t hogy szép vagy meg bejösz. És akkor elutasított h nem akar... de elvagyok vele nagyon jól meg régebben SMS-eztünk is. Nagyon tetszik,de nem merem megkérdezni, meg a témára rátérni se. Valami ötletet várok hogy mit lehetne csinálni ilyenkor?:D
2012. jún. 7. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyere táncolj, gyere táncolj még!

Ez a rejtelmek éjszakája, csak a miénk.

2012. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy a pékbe lehet így táncolni? Neked áll a dákód és magadhozszorítod. Vagy felizgul végre, vagy otthagy örökre.
2012. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Néptánc. Nem áll azért... de többet nézem a hatalmas melleket, mint a 2 szép szemét...:P
2012. jún. 7. 20:45
 5/12 wiWell ***** válasza:
Király. Ne kérdezgesd, majd ha kellesz neki, tudni fogod.
2012. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok? egy városban laktok? Ne a melle miatt szeressed mert ez zavarhatja.
2012. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Abban is vannak csuszamlós elemek.
2012. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy faluba lakok vele. Én 20 leszek mindjárt, ő meg 22 lesz.
2012. jún. 7. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbáld meg elhívni sétálni, vagy valami ilyesmi.

De a korkülönbség zavarhatja szerintem, tudod ezt nem minden lány hagyja figyelmen kívül :/ és ne a mellét figyeld folyton hanem a szemébe próbálj nézni (csak nehogy farkas szem nézés legyen belőle xD )

2012. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja még az előzőből kimaradt, kísérd haza tánc után!
2012. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!