Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha izgulok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha izgulok mindig amikor olyan lánnyal beszélek aki nekem bejön?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom létezik ez a problémám, már 24 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Biztos vagyok benne hogy az idegesség az okozója, mert még szép hogy egy lánynak nem kell egy izgulós csavó. Na de mit lehet tenni, mert én is ember vagyok, nekem is igényeim, szükségleteim vannak és szeretném ha változna valami bennem. Csak arra kérlek azt ne mondjátok hogy lazítsak, mert ez az egyedüli tanács ami nem segít, mert nem tudok csak úgy lazítani, ezt egy hasonló cipőben járó úgy is érti. Valami kifinomultabb módszerek léteznek hogy lehet egy izgulósból relaxált emberré válni anélkül hogy innék, drogoznék?
2012. máj. 31. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb megoldás: amikor nagyon úgy érzed egy nőről, hogy ő már aztán hűűűű de mekkora istennő, akkor képzeld el, ahogyan ül a WC-n és erőlködve próbál kábelezni. Tuti a hatás... :-)))


Bonyolultabb megoldás: fel kell fogni, hogy a nők is emberek, ugyanolyanok, mint Te, bizonyos értelemben. Attól mert szép, még nem biztos, hogy úgy kell kezelned, mint valami különleges nagy csodát. Lehet vele beszélgetni, ő is mond hülyeségeket, szokott tévedni, stb. Tehát nincs miért izgulni. A másik dolog pedig az, hogy én akkor tudtam igazán elkezdeni csajozni, amikor megértettem, hogy ez nem egy pontgyűjtős játék. Elzavar az egyik a francba? Nem baj, van még 5 millió nő az országban, akiből legalább 2 millió szóba jöhet. Szóval érted... nem veszthetsz semmit. Elzavart, kiröhögött? Akkor a ku*** anyját, majd a következő nem fog. Vagy az azutáni. Az, hogy ők mit mondanak vagy mit tesznek, semmit nem változtat azon, hogy valójában milyen értékes ember vagy. Amikor ezt elfogadod, akkor megnyugszol és ezt a nők is azonnal észreveszik.

A gyakorlatban ez úgy nézne ki, hogy át kellene essél pár próbálkozáson élesben, amikor elküldenek. 1-2 ilyen alkalom után rá fogsz jönni, hogy még életben vagy, és nem változott semmi, azután pedig már sokkal nyugodtabban fogod megközelíteni a kérdést.

Bocs, lehet, hogy nem volt hasznos amit írtam, de én is hasonló cipőben jártam, nem vagyok egy különösebben vonzó fickó (olyan átlagember), de egy egész jó nőm van, akinek a képét ki merem tenni az íróasztalomra.

2012. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, hasonló cipőben járunk de én idősebb vagyok nálad és voltak már barátnőim.A barátnőimet netten szedtem fel, vicces dumával, néha szexuális töltetü szöveggel, néha kötekedősen, de a netten bárki lehet bátor.

Másik barátnőmet bemutatták, az se volt nehéz, csak magamat adtam, lett belőle egy hosszú kapcsolat.Amúgy mikor bemutatták a csajt, természetesen nem volt nyitott de többen voltunk, lehetett beszélni szabadon, nem csak mi ketten.Másnap felhivtam és lassan lassan kialakult.Ez a szerencsésebb eset.Másik csajt munkahelyen ismertem meg, egyszer kimentünk pár munkatársammal ülltünk 1 padon, még pia is akadt, aztán nagyon nagyon nehezen rávettem magam, hogy rátegyem a karomat, mintha csak viccelődnék de nem tólt el magától.

Igaz semmi konkrét jelét se adta azelött hogy akarna tőlem valamit.Talán ezért is annyira nehéz a csajozás mert a legtöbb nő ilyen.Végül lett belőle egy jó kis szex pláne pia után, de ezt neki köszönhetem, mert amig én félénken bénáztam addig ő megcsókolt.Mondom, nem láttam a jeleket, nem is hiszem hogy különösebben jelzett, hogy tudjam ez több mint haverkodás.


Volt olyan csaj is akit netten megismertem és mivel nem jött be annyira de vékony volt, egy idő után egyszerüen meghivtam hozzám filmezni.Persze nagyon szégyeltem mert amúgy szar a természetem, elég izgulós vagyok.Szeremcsémre a csajnak nagyon bejöttem kinézetre és végül feljött hozzám és megtörtént a dolog.Vele azért sikerült a dolog, mert nem tetszett annyira, viszont én neki igen és akkor az volt bennem, hogyha nem jön össze nem veszitek sokat és egyszerüen csak bevágtam neki, meg is lepödött, hogy ezt csak úgy a szemébe mondtam...kicsit szar volt a csend ami utánna következett, de aztán folytattam, hogy felnőttek vagyunk és nincs ebben semmi...


Szerintem ezek a példák mind könnyü esetek voltak.Az sokkal nehezebb, hogy utcán szólits le valakit, esetleg buliban vagy odamenj az asztalukhoz és előadd a dumádat, na oda kell egy kis tökösség.


Úgy ahogy hiányolják a csajok a pasikban a határozottságot, laza önbizalomteli viselkedést, úgyanugy én is hiányolom bennük az önbizalmat.Sok közüllük 100szorta nyuszibb mint én, még az ember szemébe se képes nézni stb stb de azért meg van az elvárása, hogy a fiú legyen ilyen olyan mert hát ilyen a társadalom....



Ha gondolod, hogy segit valamit elmesélek még pár esetet, próbálkozást.Fel a fejjel, sokan küzdenek ilyen próblémákkal mint te.

2012. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is valahogy úgy érzem, hogyha már ilyen szar természetünk van, akkor az egyedüli esélyünk az ha bejövünk a csajnak kinézetre nagyon, annyira nagyon hogy emiatt képes ő kezdeményezni és irányítani a dolgokat. Nem mondom hogy nem kerültem még kapcsolatba egy lánnyal sem, de mindig úgy volt hogy ők kezdeményeztek. A neten egy párszor én is mertem kezdeményezni, de amikor arra került a sor hogy kint is találkozzunk akkor eléggé tartózkodó voltam és félénk. Emiatt nem jött össze semmi. Bulikban meg van amikor odajönnek, van amikor tartják a szemkontaktust, de én meg nem tudom eldönteni hogy ez "olyan" szemkontaktus-e vagy csak amolyan szemkontaktus :)

Meg van egy pár haverom akik nagyon jóképűek és olyan visszautasításokat kapnak, amik finoman szólva is megalázók. Ezek miatt is inkább választom azt hogy megőrzőm lelki egyensúlyomat és még azért sem megyek oda. Plusz a félsz. De ezen változtatni kell, tudom, mert mikor csajozzak majd ha nem most, amig fiatal vagyok :) Szeretném ha valahogy megváltoznék, de nem olyan könnyű. Na de írhatsz még pár sztorit hadd lássam miket lehet még azokból tanulni.

2012. jún. 4. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen rossz a természetünk, csak az alkohol segit, hogy igazán fellazuljak és ne érdekeljen az hogy jelez vagy sem.A múltkor is olyan lazán mentem csajokhoz, elútasitoak voltak, én meg nagyon "magabiztos" meg laza a piától.Tanulság: folyton piás kell legyek.Mert ebben a világban nincs mit keressen egy gátlásos pasi, mégha oda is megyek csajokhoz érződik, hogy van bennem egy kis szégyellőség, nem vagyok szemtelen stb.Igen, ismerem a megalázó elútasitásokat, 3-4 elútasitás után haverom kezdte nyakalni a piát, eléggé elment a jókedve.Próbálta álcázni de hiába, ő is ember.


Alternativának látom a feszültségoldó, szégyellőség oldó tehnikákat amiket könyvekben irnak le:


[link]


Habár az elmélet az 1 dolog, gyakorlat meg más.Sokmindent olvastam életemben, meg magamat próbáltam megismerni, de mikor ott álsz egy érdektelen idegen csaj mellett valahol és neked kell ódaszolni és természetesen az elején nem barátságos, na akkor emlékezz te mindenre amit tanultál, hogy legyél tökös, beszédes, jópofizó és laza.


Mit mondjak, nekem sincs megoldásom, egyszerüen csinálni kell, próbálkozni, az égést nem égésnek felfogni, ha a csaj bunkó az az ő szégyene nem a tied, te csak férfiként viselkedtél és próbálkoztál.Lazulni kell nap mint nap, nézd csak meg a közvetlen embereket , nem filóznak semmin, szivatják is őket, ők is szivatnak másokat és jól tudják érezni magukat, ez a lényeg.Nem vagy te kevesebb egyiknél se azért mert kifejezted magad,meg kell mutatni a világnak , hogy te jól tudod érezni magad a börödben és attól nem fogsz vissza magadból mert valami hülyének nem tetszel...

2012. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is a piaba menekülök azért hogy megszabaduljak a gátlásaimtől és jól érezzem magam, de még úgy sem megyek oda lányokhoz. Most azért jó lenne letisztázni valamit. Ugyanúgy a félénk kategóriába tartozik az a pasi is aki nem azért nem megy oda lányokhoz mert fél a visszautasítástól, hanem mert nem tudja mit mondjon, egyszerűen nem akarja már nyomni az unalmas általános kérdéseket mert érzi hogy ugyse tud hatást kelteni velük. Én így vagyok ezzel. Tulajdonképpen nem érdekelne a visszautasítás ha tudnám hogy legalább jó vagyok kommunikációs téren, akkor tudnám hogy én megtettem mindent ami tőlem tellett és a csaj volt hülye hogy lekoptatott. De már előfordult egy párszor hogy feltettem szép sorjában azokat az általános kérdéseket és nem volt meg a szikra ami tűzet lobbantson. Emiatt nem megyek oda, nem tudom mit mondjak hogy ne legyek unalmas és szokásos, mert tudom hogy uncsi dumával, még ha külsőre nagyon is bejövök a lánynak ugyse tudok kialakítani valami komolyat. Én is félénk vagyok? Vagy inkább belátom hogy mit tudok?
2012. jún. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!